TT Warsaw 2023: wszystko o turystyce

Kolejna odsłona Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw odbędzie w dniach 23-25 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Imprezie branżowej tradycyjnie towarzyszyć będzie Festiwal Podróżników.

Czym jest TT Warsaw?

To jedno z najstarszych i najciekawszych wydarzeń skierowanych zarówno do branży turystycznej, jak i wielbicieli podróżowania. W ciągu trzech dni targów czołowe firmy z Polski i zagranicy zaprezentują szeroką ofertę produktów i usług. Udział w targach to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku turystycznym oraz nawiązania kontaktów biznesowych.
Lokalizacja TT Warsaw w obiektach Ptak Warsaw Expo ułatwia dostęp do bogatej oferty wystawców z całego świata, jak również spotkań z najważniejszymi przedstawicielami sektora. Dla przypomnienia – ubiegłoroczna edycja zgromadziła ponad 22 tys. odwiedzających, z czego blisko 10 proc. stanowili goście zagraniczni, którzy przybyli do Nadarzyna z 56 krajów globu.

Kto odwiedza TT Warsaw?

TT Warsaw to wydarzenie branżowe, nie ma na nim ludzi z przypadku. Jego uczestnikami są agenci podróży, przedstawiciele hoteli, resortów, linii lotniczych, studenci turystyki i specjaliści działający w branży turystycznej. Ten mariaż na linii odwiedzający-wystawcy pozwoli każdemu uczestnikowi imprezy na spotkanie potencjalnych partnerów biznesowych, wzbogacenie swojej oferty i zwiększenie konkurencyjności.
Połączenie targów branżowych z Festiwalem Podróżników sprawia, że to wydarzenie dla każdego. Turysta indywidualny będzie mógł się zapoznać z ofertami biur podróży, hoteli, resortów, jak również linii lotniczych. Przedstawiciele agencji turystycznych, organizatorów i operatorów transportu pomogą zaplanować niezapomnianą przygodę życia. Swoją ofertę zaprezentują też kierunki turystyczne – od tych najbliższych po mniej znane.

Festiwal Podróżników

Nieodzownym elementem TT Warsaw jest Festiwal Podróżników – impreza gromadząca pasjonatów podróży, którzy w Nadarzynie podzielą się wrażeniami ze swoich nietuzinkowych wypraw, najczęściej organizowanych w mniej tradycyjny sposób.
Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Tomasz Habdas, który odkryje przed uczestnikami tajemnicze i zagadkowe miejsca polskich gór, ale też podpowie, jak rozpocząć przygodę z trekkingiem w Himalajach. Marek „Drzemiesio” Raczajkowski wygłosi dwie prelekcje: „Gościnność po turecku” oraz „Zimowa Finlandia”, a Lilia Mordak i Buddhika Chaturanga opowiedzą o tym, jak różnorodna jest Sri Lanka.
Na scenie Festiwalu wystąpi również Paweł „GdzieśTyBył” Marciocha, który podzieli się swoimi wrażeniami m.in. z Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kirgistanu, Mauretanii i Senegalu, oraz Łukasz Kornatka – podróżnik zafascynowany Bałkanami. Autorski ranking najciekawszych miejsc na świecie przeprowadzi Ewa Chojnowska, a Martyna Skura opowie o życiu na Malediwach. Dodatkowo pojawi się TukTukTours, czyli międzynarodowy, polsko-pakistański zespół, który przybliży kulturę i zwyczaje Pakistanu oraz LocoBags – specjaliści od Afryki Zachodniej. Nie zabraknie również wielkiej brytyjskiej przygody, w którą zabiorą uczestników Obieżyświaty4.

Bezpłatny bilet dla odwiedzających: https://ttwarsaw.pl/rejestracja/
Informacja dla wystawców: https://ttwarsaw.pl/zostan-wystawca/