TravelReps nagrodziło biura Sowami

Ekipa TravelReps podczas prezentacji/fot. AG

16 stycznia w Pałacu Staszica zostały wręczone po raz szósty nagrody dla biur podróży najbardziej aktywnych we współpracy z partnerami TravelReps.

W konkursie wzięło udział 125 biur, brano pod uwagę wszystkie, które wysłały przynajmniej dwie osoby z partnerami TravelReps.

Jury przyznało aż 33 nagrody i wyróżnienia.

Pierwszą nagrodę otrzymały ex aequo: Travel Concierge i Etravel z Warszawy.

Drugą nagrodę przyznano Weco Travel, Socentive, Zero Gravity, New Poland, InDreams i Marketing House.

Nagrodę trzecią otrzymały: Travel Stories, Terra Awantura, Planet Escape, Rial, Conquedor, Mind Blowing.

Nagrody TourExpert za najlepszą sprzedaż wyjazdów wakacyjnych otrzymały: Best Reisen, Carter Luxury Travel, Prima Holiday, Exim Tours i Ecco Holiday.

Wyróżnieniami w sektorze MICE zostały obdarowane: Travel Manegent Stare Miasto, Mazurkas, Polka Travel, Time Expres, Perience Corporate Events, Air Club, PCD Travel, Why Not Travel, United Partners, Bial-Tour, Tomasco i Blue Sky.

Sponsorami nagród byli Partnerzy TravelReps, Biuro Promocji Saksonii, Biuro promocji Emiratu Ras Al Khaimah, AXA, linie lotnicze EL Al., PLL LOT, Alitalia, Singapur Airlies, Air Astana oraz Enter Air. Na galę przylecieli z całego świata Partnerzy TravelReps z Izraela, Włoch, Cypru, Turcji i Ameryki Południowej.

Co roku inne Sowy od Travelreps

Barbara Dziedzic – szefowa TravelReps, powiedziała: „Uroczystość rozdania nagród -Sowy Travelreps- na stałe weszła do kalendarza branży turystycznej. Cały rok sumowaliśmy ilość osób wysłanych przez biura podróży z Polski do 31 naszych partnerów (DMCs) w ponad 50 krajach. Na gali nagrodziliśmy ręcznie robionymi w Krośnie szklanymi sowami najbardziej efektywne biura z branży MICE oraz kilku touroperatorów, którzy w 2019 roku wysłali najwięcej turystów do reprezentowanych przez nas firm na całym świecie.

Co roku Sowy TravelReps są inne. W tym roku wyposażyliśmy je w koła ratunkowe – symbol niesienia pomocy, gdyż nasza pomoc dla pracowników biur podróży jest zawsze bezpłatna, a w wielu przypadkach bezcenna. Pomagamy zarówno w negocjowaniu ofert, inspirujemy, edukujemy, pomagamy w komunikacji i rozwiązywaniu różnych problemów.

Za każdą umowę 50 zł dla fundacji

W 2020 zamierzamy pomagać nie tylko branży turystycznej, ale dzięki niej ratować zwierzęta. TravelReps podpisało umowę z Fundacją Runa z gminy Magnuszew. Za każdą realizację z partnerem, w imieniu biura, które zrealizuje daną imprezę, przekażemy 50 zł na rzecz tej fundacji. Zakładając ponad 160 realizacji w roku uzbiera się na koncie fundacji duża kwota.”

TravelReps reprezentuje na polskim rynku zagraniczne firmy turystyczne od 2013 roku, przybliża polskiej branży turystycznej ofertę 31 wiarygodnych partnerów (DMCs). Od 2020 roku promuje także Emirat Ras Al. Khaimah. Jest aktywnym członkiem SITE Poland. www.travelreps.pl