Touroperatorzy z Galicji zaprezentowali swoją ofertę w Warszawie

Galicja - spotkanie touroperatorów w Warszawie
Fot. Materiały prasowe

26 września 2023, w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, branża turystyczna, touroperatorzy, biura podróży i dziennikarze mieli okazję poznać ofertę turystyczną Galicji, regionu w północno-zachodniej Hiszpanii, znanego z krajobrazów, czy bogatej kultury. Do rozmów stolikowych na warsztatach zasiedli touroperatorzy z Galicji, którzy prezentowali programy i możliwości współpracy.

Wydarzenie to odbyło się pod patronatem Ambasady Hiszpanii. W uroczystości uczestniczyło ponad 120 osób, obecny był Ramiro Fernández Bachiller, Ambasador Hiszpanii w Polsce, towarzyszył mu Claudio Andrade Lucena, Radca ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii, menedżer ds. Turystyki Galicji, Antonio Casas oraz prezes Klastra Turystycznego Galicji, Cesáreo Pardal.

Wydarzenie uświetniła degustacja galicyjskich przekąsek, którą przygotował szef kuchni Iñaki Bretal, zdobywca gwiazdki Michelina. Zarówno produkty, jak i wina, które serwowano zostały sprowadzone specjalnie na to wydarzenie z Galicji.

Na zakończenie spotkania publiczność została zabrana w muzyczną podróż przez występ zespołu muzycznego Xisco Feijóo, który swoją muzyką przybliżył atmosferę regionu.

Galicja - spotkanie touroperatorów w Warszawie
Fot. Materiały prasowe