TOP Touristik zabrał swoich agentów na Maltę

Czternaście firm agencyjnych uczestniczyło w wyjeździe studyjnym TOP Touristik na Maltę. To kolejny, po Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kierunek flagowy touroperatora i kolejny, który mieli okazję zwiedzić jego partnerzy. Podczas wyjazdu zwiedzono najważniejsze atrakcje Malty i Comino, odbyło się też spotkanie z przedstawicielem MTA.

Agenci TOP Touristik, którzy wybrali się na Maltę, mieli możliwość zwiedzenia miasteczka Mdina i Rabat. Tam podziwiali średniowieczne i barokowe kościoły, podziemne katakumby, fascynujące uliczki oraz spektakularną panoramę na poszczególne miasta Malty. Zwiedzili również stolicę Malty, Valettę: Konkatedrę świętego Jana Chrzciciela, Fort Rinella, Kościół św. Marii, Upper Barrakka Gardens. Mieli również możliwość zwiedzenia wyspy Comino i skorzystania z jej błękitnych lagun.

W study tourze uczestniczyło 14 agentów. Celem wyjazdu była prezentacja kierunku, jego walorów turystycznych i kulturowych, agenci mogli również zapoznać się z ofertą produktową, czyli wybranymi hotelami.

top touristik malta studytour

„Chcemy promować kierunek Malta, gdyż widzimy duży potencjał w tym rynku. Klienci mają możliwość udać się tam z sześciu polskich lotnisk: z Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Poznania. Z roku na rok, coraz większa część klientów decyduje się na ten kierunek, z uwagi na łagodny klimat śródziemnomorski oraz 300 dni słonecznych w ciągu roku” – mówi Daniel Esavandi – jeden z założycieli i CEO TOP Touristik.

Agenci mieli też możliwość spotkania się z przedstawicielem Malta Tourism Authority, od którego mogli dowiedzieć się więcej na temat samego kierunku i strategii jego rozwoju.

Study tour odbył się w dniach 16-20 października, agenci mieli możliwość wylotu z kilku lotnisk: Gdańska, Poznania, Katowi i Wrocławia.