Tatry Mountain Resort – coraz więcej inwestujemy w turystykę

Jednym z bardziej obleganych stoisk na ostatniej imprezie SNOW EXPO na Stadionie Narodowym było stoisko spółki Tatry Mountain Resort (TMR), właściciela największych i najważniejszych stacji narciarskich na Słowacji. TMR zorganizował też wspólnie z Narodowym Ośrodkiem Turystyki Słowacji krótką konferencję.

Juraj Chovaňák, dyrektor marketingu Tatry Mountain Resort, powiedział: “TMR to największy podmiot działający w dziedzinie turystyki w Europie Środkowej, jednocześnie spółka, która dokonała najokazalszych inwestycji w regionie Tatr w ciągu ostatnich 30 lat. Najważniejszy w naszej działalności jest nacisk na stałą poprawę jakości usług w Tatrach.”

Przypomnijmy, że inwestycje TMR to:
2 najlepsze regiony narciarskie na Słowacji
70 km tras zjazdowych w Jasnej i Tatrach Wysokich
rodzinny park rozrywki z basenami termalnymi – Tatralandia
Family & Spa Koncept Besenova
czeski ośrodek narciarski Szpindlerowy Młyn
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski
Śląskie Wesołe Miasteczko
9 hoteli, 51 restauracji i barów.

W przyszłym roku planowane jest oddanie do użyktu nowej kolejki i trasy w Szczyrku. wszystkie problemy administracyjne zostały usunięte.
Od 2008 roku spółka zainwestowała 220 mln euro.

Juraj Chovaňák podkreślił: “Polska to dla nas bardzo wazny rynek. W sezonie zimowym 2015/2016 Polacy stanowili w naszych ośrodkach aż 26,2 proc. Wszystkich gości a ich liczba wzrosła w stosunku do zimy poprzedniej o 26,3 proc. Na naszych profilach społecznościowych zalogowało się ponad 300 tysięcy Polaków.”

Hitem ostatnich sezonów wśród usług TMR jest karta GoPass, używało jej już 425 tysięcy osób, a 18 proc. Usług i proiduktów sprzedawanych przez TMR, sprzedawanych jest własnie za pośrednictwem GoPass. 20 proc. Uzytkowników GoPass stanowia Polacy.
Najważniejsze imprezy organizowane przez TMr w nmadchodzącym sezonie zimowym to: Otwarcie sezonu 3 grudnia – Winter Music Opening, TATRY ICE MASTER w Starym Smokowcu na Hrebienku, 13-15 stycznia 2017 roku, śnieżne psy w Tatrzańskiej Łomnicy, 4-5 lutego 2017 i zawody Jasna Adrenalin w Jasnej.