Świętokrzyskie promuje się na zimę

archiwum ośrodka narciarskiego Niestachów

Spoty i billboardy reklamują świętokrzyskie stoki narciarskie, ale też serwisy internetowe: www.swietokrzyskie.travel oraz www.narty-swietokrzyskie.pl

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego (ROT WŚ) startuje z pierwszą w historii telewizyjną kampanią promocyjną aktywnego wypoczynku zimowego w Górach Świętokrzyskich. Spoty oraz billboardy sponsorskie będą emitowane na antenie stacji TVN 24.

Kampania powstawała dzięki współpracy ROT WŚ oraz sześciu ośrodków narciarskich z regionu, które współfinansują działania promocyjne.
Jacek Kowalczyk, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, powiedział: „Dzięki pieniądzom unijnym oraz wkładowi stowarzyszenia, skupiającego sześć ośrodków narciarskich przeprowadzimy długą kampanię, prezentującą możliwości naszych stoków. Jesteśmy jednym z nielicznych województw w Polsce o ile nie jedynym, gdzie w stolicy województwa, czyli w Kielcach i to niemal w centrum miasta znajdują się dwa wyciągi narciarskie o znakomitej infrastrukturze. Chcemy to pokazać widzom z całej Polski”.
Małgorzata Wilk – Grzywna, dyrektor biura Zarządu ROT WŚ, dodała: „Na potrzeby kampanii przygotowano 30 -, i 15 – sekundowe wersje spoty reklamowe oraz 8 – sekundowe billboardy sponsorskie. Emisja spotów 30 sekundowych rozpocznie się 16 listopada. 1 grudnia zostaną one zamienione na spoty 15 – sekundowe, dodatkowo wzmocnione 8 – sekundowymi billboardami sponsorskimi przed i po prognozie pogody. Kampanię zakończymy w połowie stycznia, kiedy to będą emitowane już tylko 8 – sekundowe billboardy sponsorskie przy prognozie pogody”.