Sun & Fun: więcej Samos i Bułgarii

Spotkanie Sun & Fun z agentami w Warszawie/fot. AG

Biuro Sun & Fun zaprezentowało agentom ofertę na lato 2022. Znalazła się w niej m.in wyspa Samos, która w tym roku okazała się przebojem oraz Bułgaria, do której touroperator będzie latał praktycznie z całej Polski.

Kilkudziesięciu agentów przyjęło zaproszenie biura Sun & Fun na prezentację oferty Lato 2022 w Warszawie. To szóste spotkanie zorganizowane przez touroperatora w ostatnich dniach, poprzednie odbyły się w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. W sumie wzięło w nich udział ok. 500 osób.

Miniony sezon był udany dla touroperatora – osiągnął 80 proc. obrotów z 2019 roku. Wśród przebojów wakacyjnych znalazł się grecka wyspa Samos.

Jak podkreśliła Magda Plutecka, rzeczniczka Sun & Fun: „Zaryzykowaliśmy trochę z ofertą Samos. Lataliśmy na nią tylko z Katowic, ale wyspa okazała się strzałem w dziesiątkę. W przyszłym sezonie będziemy na nią latać również z Poznania i Warszawy. Sądzę, że mamy najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku polskim, dzięki temu, że na Samos mamy dwa hotele własne: Blue Style Resort oraz Sirenes Beach.”

Sun & Fun rozszerza swoją ofertę egipską, przede wszystkim o hotele w Marsa Alam. Do tego kurortu będzie w przyszłym sezonie można polecieć również z Poznania.

W 2022 roku w ofercie touroperatora znalazło się 12 klubów z animatorami władającym językiem polskim. Są to kluby Blue Club oraz Croco Club.

Na wszystkich kierunkach Sun & Fun oferuje elastyczną długość pobytu: 7, 10, 11 lub 14 dni.

Touroperator powiększył także liczbę hoteli na wyłączność. Wśród hoteli na wyłączność znajdują się m.in. Fort Arabesque oraz Jaz Solaya w Egipcie.

Pracownicy touroperatora potwierdzają także rosnącą modę na wypoczynek Bułgarii. W lecie 2022 klienci Sun & Fun będą latać z Katowic do Warny oraz z pięciu miast do Burgas. Nowością będą rejsy z Gdańska.