Sun & Fun Holidays – start sprzedaży Lata 2022

fot. archiwum Sun&Fun

Biuro podróży Sun & Fun Holidays startuje ze sprzedażą Lata 2022 z ofertą ponad 60 flagowych hoteli. Touroperator zapewnia dużą elastyczność przy wczesnej rezerwacji oferty i sięgające 35 proc. zniżki.

W sprzedaży dostępne są już pierwsze oferty jakie biuro podróży Sun & Fun Holidays przygotowało na nowy sezon obejmujący wyloty w terminie od 1 maja do 31 października 2022.

To ponad 60 kluczowych hoteli, w większości oferowanych na wyłączność touroperatora na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach: Bułgarii (przeloty do Burgas i Warny), Grecji (wyspa Samos), Riwierze Tureckiej, Tunezji kontynentalnej i na Dżerbie oraz w Egipcie w regionach: Hurghada, Marsa Alam i Sharm El Sheikh.

W sezonie Lato 2022 biuro podróży zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z Katowic, Warszawy (nowość – Samos), Wrocławia, Poznania (nowość – Marsa Alam) i Gdańska (nowość – Burgas). Sukcesywnie do sprzedaży będą wprowadzane kolejne hotele.

Semir Hamouda, dyrektor generalny Sun & Fun Holidays, powiedział: „Ostatni sezon pokazał jak bardzo Polacy czekali na powrót na wakacje do zagranicznych kurortów. W tym roku ruszamy więc wcześniej, mając świadomość, że turyści wrócili do podróżowania i wielu z nich będzie skłonnych do planowania wakacji z wyprzedzeniem. Jakościowa oferta z flagowymi hotelami Sun & Fun Holidays, duże zniżki i co najważniejsze – elastyczne warunki rezerwacji – które gwarantujemy w przedsprzedaży, na pewno będą dużym motywatorem.”

Na wszystkich kierunkach Sun & Fun Holidays zaoferuje kluby z polskimi animatorami dla dzieci i dorosłych: Croco Club i Blue Club.

Semir Hamouda dodał: „Jednym z hitów tego lata była zielona wyspa Samos. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów i agentów, z którymi współpracujemy, co skłoniło nas do zwiększenia oferty na tym kierunku. W sezonie Lato 2022 będzie można udać się tam nie tylko z Katowic, ale również z Warszawy. Dzięki wielu obiektom oferowanym na wyłączność, z kluczowym, własnym hotelem: Blue Style Resort 4*, proponujemy na Samos bardzo konkurencyjną ofertą.”

Sun & Fun Holidays rozwija się także mocno w Egipcie. W ostatnim czasie promował kierunek oferując przeloty praktycznie przez cały czas pandemii, co zaowocowało dobrymi kontraktami na przyszły sezon. Obok flagowej sieci Sunrise, z której touroperator jest znany, w portfolio pojawi się wiele nowych hoteli. Największy rozwój biuro podróży przewiduje w rejonie Marsa Alam, do którego będzie latać aż 2 dni w tygodniu, w tym po raz pierwszy z Poznania.

Na klientów, którzy zdecydują się na wcześniejszy zakup wakacji, czekają nawet 35 proc. zniżki i bardzo elastyczne warunki rezerwacji.

Semir Hamouda podkreślił: „Zapewnienie komfortowych warunków rezerwacji z ochroną na wypadek konieczności zmiany planów wydaje się być kluczowe w czasach pandemii. Dlatego też nasi klienci mają zapewnioną m.in.: możliwość wielokrotnej, dowolnej zmiany rezerwacji a nawet mogą odwołać wyjazd bez kosztów decydując się na przyjęcie vouchera (na nową imprezę) w kwocie wpłaconej zaliczki.”

Oprócz atrakcyjnych rabatów, najważniejszą informacją jest fakt, że aż do 30 dni przed wylotem bezkosztowo i wielokrotnie będą mogli zmieniać swoją rezerwację. Biuro podróży nie wyznacza ograniczenia liczby takich zmian – można zmienić termin wylotu, kraj czy hotel.
Za promocyjną cenę 39 zł/os. mogą także skorzystać z usługi zmiany terminu na wypadek zachorowania na Covid -19 lub kwarantanny (taką okoliczność będzie można zgłosić nawet w dniu wylotu).

W przypadku rezygnacji z wycieczki do miesiąca przed wylotem, klient nic nie traci – może zdecydować się na przyjęcie vouchera w kwocie wpłaconej zaliczki.

Oferty Sun & Fun Holidays nie zwierają żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Pozostałe bonusy First Call to m.in. gwarancja niezmienności ceny, a także rabaty dla grup i stałych Klientów.