Sofitel Warsaw Victoria laureatem w konkursie World Travel Awards

Justyna Wolańska i Aneta Lewandowska /fot. materiały prasowe

29 września w hotelu Sheraton Batumi w Gruzji, odbyła się gala wręczenia nagród dla najlepszych marek i obiektów branży turystycznej w Europie, organizowana przez World Travel Awards. Wśród nagrodzonych znalazł się Apartament Prezydencki hotelu Sofitel Warsaw Victoria (Poland’s Leading Hotel Suite). Ponadto hotel otrzymał statuetkę w kategorii Poland’s Leading City Hotel.

Marka WTA jest rozpoznawana na całym świecie jako symbol jakości. Każdego roku WTA obejmuje cały świat serią regionalnych ceremonii galowych organizowanych w celu nagrodzenia indywidualnego i zbiorowego sukcesu w każdym kluczowym regionie geograficznym.

Trzy statuetki od Luxe Global Awards 2023

Po raz kolejny Sofitel Warsaw Victoria został laureatem w konkursie Luxe Global Awards. Na gali odbywającej się 30 września w Bangkoku ogłoszono zwycięskie kategorie: Best Luxury Hotel & Conference Centre Globally, Best Luxury Banquet/Event Hotel Globally oraz nagroda dla Michała Trzeciaka jako najlepszego dyrektora operacyjnego w Polsce (best operations manager in Poland).

Michał Trzeciak dołączył do zespołu Sofitel Warsaw Victoria w kwietniu 2021 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku w hotelu Mercure Warszawa Grand, gdzie pełnił funkcje m.in. kierownika ds. relacji z gośćmi, a później kierownika recepcji. W 2014 przerwał karierę hotelarską na rzecz zdobywania doświadczenia w branży lotniczej, powracając do działu audytu wewnętrznego w Orbis w 2017 roku w roli starszego specjalisty ds. audytu wewnętrznego w Accor Services Poland.