Słowacja – start sprzedaży „Sprytnej Sezonówki“ na sezon 2019/2020

Stacje będące własnością spółki Tatry Mountain Resorts ruszyły dzisiaj z przedsprzedażą „Sprytnej Sezonówki“ – skipassu gwarantującego najniższe ceny w Jasnej, Tatrzańskiej Łomnicy, Szczyrbskim Jeziorze, Szczyrku i Szpindlerowym Młynie.

Jak podał portal Wasza Słowacja.pl, od dzisiaj do 30 kwietnia cena Sprytnej Sezonówki jest najkorzystniejsza – 229 euro. Można też dokonać przedpłaty 69 euro, wtedy 190 eurodopłacimy we wrześniu (razem – 259 euro).

Juraj Chovaňák, dyrektor marketingu w Tatry Mountain Resorts (TMR), powiedział: „Sprytna Sezonowka to ekskluzywna oferta w TOP słowackich stacjach narciarskich w Niżnych Tatrach i Tatrach Wysokich oraz w polskim Szczyrku i czeskim Szpindlerowym Młynie.
Utworzyliśmy Klub Sprytna Sezonówka, które czonkiem staje się automatycznie każdy, kto kupi Sprytną Sezonówkę. Oprócz samej jazdy na nartach po atrakcyjnych cenach, klub oferuje swoim członkom nową wielką premię w porównaniu do poprzedniego roku (m.in. możliwość korzystania różnych usług dodatkowych na stokach).”

Sprytna Sezonówka 2019/2020 zapewnia:

– sezonowy skipass z gwarantowanymi najniższymi cenami w ośrodkach TMR,
– jazdę na nartach w Szczyrku i Szpindlerowym Młynie bez dodatkowcyh dopłat,
– zniżki 15 proc. w barach i restauracjach do końca sezonu 2018/2019 i przez cały sezon 2019/2010,
– zniżki 15 proc. w sklepach sportowych i wypożyczalniach sprzętu TatryMotion do końca tego sezonu i przez cały przyszły sezon
– jeden darmowy serwis w przyszłym sezonie

Do końca kwietnia Sprytną Sezonówkę można kupić wyłącznie online na www.gopass.sk