Skipass na cały sezon na Słowacji za 199 euro

archiwum SACR

Warto kupić do końca kwietnia na www.gopass.sk, karnet narciarski na przyszły sezon zimowy na Słowacji. Wpłacając 49 euro, możemy jeździć na nim do końca kwietnia tego roku, a dopłacając 150 euro do 31 października, zyskujemy skipass za 199 euro na cały sezon narciarski w Jasnej (Chopok północny i południowy), Szczyrbskim Jeziorze, Tatrzańskiej Łomnicy i Starym Smokowcu.
Karnet „Sprytny sezon” pozwoli oszczędzić narciarzowi 201 euro, tyle bowiem w sezonie 2015/2016 będzie kosztował całosezonowy skipass na wymienione ośrodki.

Michał Beno dyrektor projketu GoPass, podkreślił: „Kto planuje wyjazd na narty na Słowację w przyszłym sezonie, nie powinien się wahać. Po pierwsze, jeszcze teraz, na przykład podczas Świąt Wielkanocnych i potem, możemy za cenę 49 euo pojeździć w naszych ośrodkach. Po drugie, cena 199 to mniej więcej cena karnetu na tydzień w którymś z ośrodków. Kupując „Sprytny sezon” , możemy za cenę jednego tygodnia szusować dowolną ilość. Nasz najbardziej wytrwały klient w minionym sezonie, zarejestrowany na aplikacji „Ski Challenge” jeździł w sezonie 90 dni, gdyby kupił „Sprytny sezon”, jeden dzień na nartach kosztowałby go 2,21 euro. Śledzimy trendy na świecie i inspirujemy się produktami nie tylko w Alpach. Chcemy stwarzać klientom europejskie warunki, by mógł oszczędzać pieniądze i do nas wracał.”