Singapur ogłosił program “Inspire” dla sektora MICE

archiwum STB

Izba Turystyki Singapuru (STB – Singapore Tourism Bard) wspólnie z Singapurskimi Liniami Lotniczymi (Singapore Airlines) ogłosiły nowy program Inspire – In Singapore Incentives & Rewards, dedykowany specjalnie dla sektora MICE.

Program INSPIRE powstał, we współpracy Izby STB i 29. lokalnych firm z Singapuru i oferuje wybór 63 bezpłatnych atrakcji w 4. kategoriach tematycznych, z których mogą korzystać grupy MICE, odwiedzające Singapur, w tym m.in. inspirujące warsztaty zielarskie w Ogrodzie Botanicznym (wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), poznawanie zaawansowanych i innowacyjnych technologii w singapurskiej Dolinie Krzemowej lub ekskluzywne pobyty w futurystycznym kompleksie ogrodowym nad zatoką – Gardens by the Bay wraz niesamowitym spektaklem światło i dźwięk – Garden Rhapsody oraz podziwianiem miasta nocą na kładce OCBC Skyway, zawieszonej ponad 20 metrów nad ziemią i drzewami…

Singapur – przyjazne dla wszystkich miasto-ogród – stawia na bardzo wysoką jakość usług, bezpieczeństwo i przede wszystkim na światowego formatu atrakcje, które stają się jego rozpoznawalnymi na całym świecie znakami.

Miasto Lwa jest również idealnym miejscem dla uczestników różnorodnych spotkań w ramach BTMICE (Business Travel & Meetings, Incentive Travel, Conventions & Exhibitions) – w roku 2018 Singapur odwiedziło blisko 3 miliony gości BTMICE, co stanowi wzrost o 12,1 proc. w stosunku do 2017 r., a wpływy z turystyki osiągnęły poziom 4.68 mld USD w 2018 r. i były wyższe o 7.2 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2018 roku.

Melissa Ow, wiceprezes zarządu, Izby Turystyki Singapuru, powiedziała: „Jesteśmy pewnie, że program Inspire zwiększy gości z sektora MICE w porównaniu do roku 2018. Budowanie pozytywnego wizerunku poprzez ten program pozwoli nam rozszerzyć ofertę dla korporacji ze Stanów Zjednoczonych, Azji Północnej i Oceanii. Wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami zebraliśmy najlepsze doświadczenia we współpracy z socialmediami, w tworzeniu wycieczek tematycznych i mniej znane pomysły dla gości z sektora MICE. Razem pokażemy wszystko, co jest w Singapurze najlepsze.”