Serwis Fly.pl podwójnie nominowany w konkursie e-commerce

Serwis Fly.pl został nominowany w konkursie e-Commerce Polska awards 2020 w dwóch kategoriach: Design&Usability (Design roku) i Best on mobile.

E-Commerce Polska awards to prestiżowy konkurs organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, której misją jest rozwój polskiej branży cyfrowej. Skierowany jest do przedstawicieli e-sklepów, platform internetowych, e-usług oraz e-finansów. Jury konkursu tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, uznane autorytety branży e-commerce.

Grzegorz Bosowski, prezes Fly.pl, powiedział: „To ogromne wyróżnienie znaleźć się w zestawieniu obok najbardziej znanych marek, takich jak Empik czy Sephora, zwłaszcza w tak trudnych czasach do prowadzenia biznesu w branży turystycznej. Dwie nominacje w konkursie e-Commerce Polska są potwierdzeniem, że dobrze wykonujemy naszą pracę. Przy tworzeniu nowego serwisu postawiliśmy na większą przejrzystość i intuicyjność oraz dostosowanie do najnowszych trendów w e-handlu. Zadbaliśmy też o to, by platforma była w pełni responsywna w wersji mobilnej, i jak się okazuje była to dobra decyzja. W nowej rzeczywistości obserwuje się coraz większe zainteresowanie online’owym kanałem sprzedaży, na który stawiamy od samego początku powstania firmy. Stale rozwijamy FLY.PL i liczymy, że wprowadzane udoskonalenia w efekcie przyciągną jeszcze więcej nowych klientów.
Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu, choć już same nominacje w tak zaszczytnym gronie to ogromny sukces FLY.PL i zdecydowanie powód do satysfakcji. Wyniki poznamy 24 września.”