Ryanair uruchomił usługę rent a car

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair podpisała umowę z CarTrawler -platformą w zakresie wypożyczania samochodów skupiającą oferty wielu wypożyczalni. Dzięki temu klienci Ryanaira będą mogli skorzystać z usługi „rent a car” na stronie Ryanair.com.

Nowa umowa Ryanaira z CarTrawler daje klientom bezpośredni dostęp do ponad 1500 wiodących i niezależnych wypożyczalni samochodów w ponad 30000 punktów zlokalizowanych na lotniskach oraz centrach miast w 174 krajach. Współpraca Ryanair z CarTrawler jest jednym z ostatnich ulepszeń w ramach programu „Always Getting Better”, a już wkrótce wprowadzone zostaną kolejne udogodnienia, jak nowa spersonalizowana strona internetowa, nowe wnętrza kabin samolotów, nowe stroje załóg pokładowych.

Możliwość wypożyczenia samochodu na stronie Ryanaira wejdzie w życie z dniem 1 września.

Michael O’Leary, szef Ryanaira powiedział w Londynie: „Po intensywnym procesie przetargowym Ryanair ma przyjemność poinformować o współpracy z CarTrawler, który może poszczycić się najwyższym współczynnikiem rezerwacji samochodów. Ryanair może zatem zaproponować swoim 103 milionom klientów wypożyczenie dowolnego samochodu w najlepszej cenie. To jedno z ostatnich ulepszeń w ramach programu „Always Getting Better”. Klienci Ryaniara już korzystają z najniższych cen w Europie, a nasza umowa z CarTrawler pozwoli im również wypożyczyć samochód w najniższej cenie, za każdym razem, gdy tylko z nami podróżują .”

Mike McGearty, szef CarTrawler dodał: „Ryanair jest liderem podróży rezerwowanych online. CarTrawler ze swoją wiedzą, technologią oraz skalą działalności gwarantuje spełnienie obietnicy jaką Ryanair składa swoim klientom w ramach programu „Always Getting Better”. To nowe partnerstwo jest naturalnym wyborem między dwoma firmami, które są pionierami w w swoich dziedzinach. Ryanair zrewolucjonizował podróże lotnicze, podczas gdy CarTrawler dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie transportu lądowego zarówno liniom lotniczym jak i portalom internetowym na całym świecie. Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować klientom Ryanaira wynajem samochodów.”