Ryanair tworzy we Wrocławiu centrum IT

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair otworzy w maju w centrum Wrocław Laboratorium Podróży Travel Labs Polska – innowacyjne centrum IT.

Znajdzie w nim pracę 120 miejsc wysoko wykwalifikowanych osób.
Obecnie Ryanair prowadzi rekrutacje i poszukuje osób, które zajmą się rozwojem oprogramowania, business intelligence, QA oraz testing’em, w tym:
· Javascript engineer
· .Net engineer
· Frontend developer
· Java developer
· Release engineer
· iOS developer
· Data scientist
· Data warehouse developer
· Business intelligence
· Automation tester
· Performance engineer
· DevOps
· Security engineer
· Information systems support
· IT Helpdesk

Ryanair oferuje połączenia do/z Wrocławia od 2005 r., w 2016 r. obsłuży we Wrocławiu 1,1 mln klientów.

We Wrocławiu, John Hurley, członek zarządu ds. Technologii powiedział: “Ryanair na zawsze zmienił podróże lotnicze w Europie – teraz chcemy zmienić świat podróży online i zamierzamy zrobić to w Laboratorium Podróży Travel Labs Polska we Wrocławiu, nowoczesnym centrum innowacji cyfrowych, które zostanie otwarte juz w maju 2016 r. Szukamy obecnie najlepszych z najlepszych, którzy udoskonalą podróże online. Czekamy na osoby niezależne, które nie tylko wyobrażają sobie jak usprawnić procesy, ale chcą dokonać tego osobiście. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować doskonałe zarobki w Laboratorium Podrózy Travel Labs Polska. Chcemy mieć pewność, że zatrudnimy najlepszych ludzi w dziedzinie technologi cyfrowych oraz IT, którzy przeprowadzą rewolucje w procesach rezerwacji podróży online. O pracę można ubiegać się za pośrednictwem naszej strony www.ryanair.com.”