Ryanair podpisał umowę z OTA loveholidays

Ryanair podpisał  umowę o współpracy z internetowym biurem podróży. Pierwszym OTA jest loveholidays, firma działająca głównie w Wielkiej Brytanii i Irlandii
Ryanair podpisał umowę z OTA loveholidays /fot. Ryanair

Ryanair podpisał umowę o współpracy z internetowym biurem podróży. Pierwszym OTA jest loveholidays, firma działająca głównie w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Linia lotnicza Ryanair uzgodniła 23 stycznia partnerstwo z OTA loveholidays dla swoich klientów, którzy chcą zarezerwować pakiety wakacyjne. To pierwsza taka umowa tego przewoźnika z internetowym biurem podróży. Umożliwia ona klientom loveholidays zakup lotów, miejsc i bagażu Ryanair w ramach pakietu loveholidays po cenach Ryanair. Gwarantuje to, że klienci loveholidays nie zostaną obciążeni opłatami i będą mieli bezpośredni dostęp do swojego konta myRyanair w przypadku wszelkich pytań dotyczących informacji o kliencie.

„Jako największy i najszybciej rozwijający się OTA w Wielkiej Brytanii i Irlandii, cieszymy się, że jesteśmy pierwszym na świecie zatwierdzonym przez Ryanair dostawcą pakietów wakacyjnych – powiedział Al Murray, Chief Marketing Officer w loveholidays”

Partnerstwo z loveholidays gwarantuje również, że informacje o lotach Ryanair będą dostarczane bezpośrednio na adres e-mail każdego klienta, w tym informacje przed odlotem w przypadku zakłóceń. loveholidays zgadza się, że będzie wyświetlać tylko rzeczywiste ceny Ryanair, bez marż i przekaże Ryanair dokładne dane kontaktowe klienta i dane dotyczące płatności. Oznacza to, że klienci loveholidays nie będą musieli przechodzić procesu weryfikacji klienta Ryanair, co muszą robić nieautoryzowani przez przewoźnika klienci OTA.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić pierwsze partnerstwo naszej linii z OTA – powiedział Dara Brady w Director of Marketing, Communications & Digital Ryanair – Dzięki umowie klienci loveholidays mogą teraz rezerwować loty, miejsca i bagaże Ryanair w ramach swojego pakietu. Będą mieli aktualizacje lotów bezpośrednio od Ryanair, a bezpośredni dostęp do swoich rezerwacji za pośrednictwem swojego konta myRyanair”

Ryanair od dawna jest w konflikcie z większością OTA, nazywając ich ,,Piratami” i zarzucając zawyżanie cen oraz zbyt wysokie marże.