Ryanair ogłasza nowe partnerstwo z eSky. To szósty partner OTA przewoźnika

fot. Ryanair

Ryanair ogłasza swoje najnowsze partnerstwo z internetowym biurem podróży (OTA) w Europie Środkowo-Wschodniej, eSky. Porozumienie to upoważnia eSky do oferowania swoim klientom lotów, miejsc i bagażu Ryanair pod warunkiem, że nie będą zawyżać opłat za produkty Ryanair.

Umowa zagwarantuje również klientom eSky, że ich prawidłowe dane kontaktowe i informacje o płatnościach zostaną przekazane Ryanair, zapewniając im bezpośredni dostęp do ich konta myRyanair i otrzymywanie ważnych informacji o lotach bezpośrednio na ich adres e-mail.

Klienci eSky skorzystają nie tylko z tego, że eSky wyświetla rzeczywiste ceny Ryanair, ale nie będą już musieli przechodzić procesu weryfikacji klienta Ryanair, co muszą nadal robić klienci nieautoryzowanych piratów OTA.

ESky jest szóstym zatwierdzonym partnerem OTA przez Ryanair, obok takich biur jak loveholidays, Kiwi, TUI, On the Beach i El Corte Inglés. Irlandzka linia lotnicza nadal pokazuje, w jaki sposób OTA mogą współpracować przewoźnikami w sposób przejrzysty, bez oszukiwania klientów ukrytymi marżami.

„Mamy przyjemność ogłosić nasze szóste partnerstwo OTA z eSky. Umowa ta umożliwi klientom eSky rezerwację lotów, miejsc i bagażu Ryanair w ramach rezerwacji eSky z gwarancją pełnej przejrzystości cen produktów Ryanair oraz otrzymywania wszystkich informacji dotyczących lotu bezpośrednio od Ryanair, a także bezpośredniego dostępu do rezerwacji za pośrednictwem konta myRyanair, co nie ma miejsca w przypadku nieautoryzowanych piratów OTA. Ta umowa odróżnia eSky od piratów OTA, którzy nadal oszukują konsumentów, bezprawnie pobierając dane ze strony internetowej Ryanair i niewłaściwie sprzedając nasze loty z rażącymi ukrytymi marżami i zawyżonymi opłatami” – powiedział Dara Brady Director of Marketing, Digital & Communications w Ryanair.

„Jako wiodąca platforma turystyczna w Europie Środkowo-Wschodniej, jesteśmy podekscytowani współpracą z Ryanair. Głęboko wierzymy, że współpraca między OTA a liniami lotniczymi jest kluczowa i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jednym z niewielu OTA na rynku, które współpracują bezpośrednio z liniami lotniczymi. Ta współpraca jest ważnym krokiem naprzód w przyspieszeniu naszej dynamicznej oferty produktów pakietowych i rozwoju. Łącząc siły, usprawniamy proces rezerwacji i zapewniamy naszym klientom dostęp do rozległej sieci lotów największego taniego przewoźnika w Europie, jakim jest Ryanair. U podstaw tego nowego partnerstwa leży nasze zaangażowanie w priorytetowe traktowanie wyboru konsumentów, a nadrzędnym celem jest usprawnienie rynku podróży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej dzięki naszym dynamicznym pakietom, bardzo dobrze znanym klientom w Europie Zachodniej” – dodał Łukasz Habaj, CEO eSky Group.