Ryanair ma nową dyrektor sprzedaży i marketingu

archiwum Ryanair'a

Od 26 stycznia nową szefową sprzedaży i marketingu w linii lotniczej Ryanair będzie Carol Anne O’Neill. Będzie ona nadzorować oba działy firmy w 30 krajach w Europie i Ameryce Północnej.

Nowa dyrektor przeszła do Ryanair’a z firmy Falcon Holidays/Thomson Ireland, gdzie odpowiadała za rynek irlandzki. W branży turystycznej pracuje od 28 lat, pracowałą między innymi w z liniach lotniczych XL Airways oraz Wings Abroad.

Dyrektor marketingu Ryanaira Kenny Jacobs, powiedział: „Jesteśmy zadowoleni z mianowania Carol Anne O’Neill. Jej bogate doświadczenie i wiedza będą kluczowym atutem do Ryanair’a, ponieważ kontynuujemy nasz program ciągłego poprawiania się. Chcemy, by ruch pasażerki ciągle rósł i żebyśmy w tym roku obsłużyli w Europie ponad 90 mln pasażerów.”

Carol Anne O’Neill dodała: „Jestem zachwycona szansą, jaką daje nowe stanowisko w jednej z największych linii pasażerskich Europy. Nadchodzi dla Ryanair’a pasjonujący czas wielkich wyzwań, podniesienia liczby pasażerów, rozwoju cyfryzacji i kontunuowania podnoszenia jakości usług. Nie mogę się doczekać, kiedy dołączę do zespołu i pomogę w tych zmianach.”