Ryanair – ćwierć miliona pasażerów w Lublinie

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair,ogłosiła, że od 2012 roku przewiozła 250 000 pasażerów z/do Lublina. 250 000 pasażerem linii lotniczej Ryanair w Lublin Airport był ośmioletni Antonio Lal Fonseca, który podróżował z mamą Ewą z Londynu do Lublina. Antonio otrzymał upominki od Portu Lotniczego Lublin oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.
Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 2 połączenia z Lublina, do Londynu i nowe do Dublina, które zacznie operować od 25 października.

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała w Lublinie: “Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Przez okres 3 lat przewieźliśmy 250 tysięcy pasażerów z/do Lublina. Obecnie Ryanair oferuje 2 połączenia ze stolicy województwa lubelskiego, do Londynu Stansted i Dublina, które cięszą się popularnością. Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł na podróż z Lublina w grudniu i styczniu 2016r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (26 października), do północy.”

Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin powiedział: “Linie lotnicze Ryanair są jednym z głównych partnerów, z którym współpracujemy od początku istnienia Portu Lotniczego Lublin. Z satysfakcją obserwujemy dynamicznie rosnącą liczbę pasażerów, korzystających z usług tego przewoźnika. Jestem przekonany, że dzisiejszy wynik będzie się szybko powiększał, zwłaszcza, że 25 października Ryanair przywraca połączenie do Dublina, które w Lublinie cieszyło się dużą popularnością”