Ruszyła sprzedaż karnetów Tatry Super Ski na sezon 2022/2023. Skipassy nawet 10 proc. taniej

Wczoraj (7 listopada, poniedziałek) ruszyła internetowa sprzedaż karnetów Tatry Super Ski na sezon 2022/2023. Z tej okazji przedstawiciele projektu, zrzeszającego 18 stacji narciarskich w Polsce i na Słowacji, przygotowali dla klientów zniżki na wybrane skipassy. Te sięgają nawet 10 proc.

Tatry Super Ski to dzisiaj największy projekt branży narciarskiej w Polsce. Jego głównym atutem jest możliwość szusowania w ramach jednego superskipassu aż na 18 stokach położonych zarówno w Polsce (15 stacji), jak i na Słowacji (trzy stacje). Do dyspozycji fanów nart i snowboardu oddanych jest w sumie 95 zróżnicowanych tras o łącznej długości ponad 60 km, a także dostęp do dwóch obiektów wodnych – Aqua Parku Zakopane oraz Termy Bania.

Skipassy dla każdego

W tegorocznej ofercie Tatry Super Ski nie zabrakło skipassów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierać można spośród karnetu „14 dowolnych dni w sezonie”, przez skipassy dzienne, godzinowe, aż po tzw. pakietowe.

Ten pierwszy można wykorzystać w ciągu 14. dowolnych dni od rozpoczęcia sezonu do jego zakończenia. Karnet dzienny to doskonała opcja dla osób, które już wcześniej mają zaplanowany wyjazd, bo dzięki niemu mogą szusować w wybrane dni, na każdym z 18 ośrodków – zarówno w dzień, jak i wieczorem. Skipassy godzinowe dają możliwość czterogodzinnej jazdy lub tej po godz. 16:00. Karnety pakietowe dostępne są niezmiennie tylko w kasach stacji narciarskich po rozpoczęciu sezonu.

Tańsze karnety dzienne

Wraz ze startem internetowej sprzedaży karnetów Tatry Super Ski, ruszyły także akcje promocyjne, które dla klientów przygotowali w tym sezonie przedstawiciele projektu. W pierwszym tygodniu sprzedaży, czyli od 7 do 13 listopada, wszystkie skipassy dzienne można kupić online 10 proc. taniej. W każdym kolejnym tygodniu promocja będzie zmniejszała się o 1 proc., osiągając 25 grudnia 2022 r. poziom 3 proc. rabatu. Ten, na karnety dzienne będzie obowiązywał już do końca sezonu. Oznacza to, że najwięcej skorzystają najbardziej zdecydowani fani nart i snowboardu, którzy tegoroczną zimę chcą spędzić na stoku. Promocją nie jest objęty karnet „14 dowolnych dni w sezonie”.

Taniej także na godziny

To jednak nie wszystko. Przez cały okres sprzedaży tj. od 7 listopada do zakończenia sezonu 2022/2023, przez Internet taniej będzie można zakupić także karnety godzinowe, czyli karnet czterogodzinny i karnet po 16:00. W tym wypadku zniżka w wysokości 3 proc. będzie niezmienna aż do zamknięcia ostatniej stacji.

Sezon coraz bliżej

Dokładna data rozpoczęcia sezonu 2022/2023 nie jest jeszcze znana – o tym zadecydują warunki pogodowe.

“Wraz z otwarciem pierwszego stoku, uruchomiona zostanie także sprzedaż stacjonarna. Ta odbywa się w kasach ośrodków, jak i w automatach biletowych, znajdujących się na części ze stacji. Niemniej jednak zakup skipassów warto zaplanować wcześniej – najlepiej już teraz, do czego zachęcamy naszych klientów akcjami promocyjnymi. Kupując karnety online, oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze. A te w dzisiejszych czasach, są wręcz na wagę złota” – mówi Adam Marduła, prezes Tatry Super Ski.

Gdzie szusować na karnecie Tatry Super Ski?

Karnet Tatry Super Ski uprawnia do korzystania z 18 stoków narciarskich – to aż 86 różnego rodzaju kolei i wyciągów, które umożliwiają przewóz blisko 95 tys. osób na godzinę. Stacje, o których mowa to: Bachledka Ski & Sun, Bania Ski & Fun, Czorsztyn Ski, Długa Polana, Grapa Ski, Harenda Zakopane, Horników Wierch, Jurgów Ski, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec, Meander Thermal & Ski Resort, PKL Palenica, Polana Szymoszkowa, Rusiń-Ski, Ski Centrum Strachan, SKI Suche, Witów Ski.