Rego-Bis organizuje wyjazdy active

fot. Rego-Bis

Katowickie biuro podróży Rego-Bis ma od niedawna w swojej ofercie wyjazdy aktywne. Wycieczki skierowane są do osób ceniących sobie aktywny wypoczynek, lubiących zwiedzanie i nastawionych na poznanie lokalnej kultury. Do wyboru są programy z transportem samolotem oraz autokarem.

Krajem, który świetnie pasuje do tego typu wyjazdów jest Macedonia Północna. Z Rego-Bis można wybrać się samolotem na hiking w macedońskich górach. Oprócz wędrówek będzie również czas na wspólne gotowanie z miejscowymi, pływanie łódką, czy zwiedzanie Ochrydy. Program dopasowanych jest także do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z górami.

Drugą opcją jest wycieczka “Odkryj Piękno Macedonii Północnej’, nastawiona na malownicze krajobrazy oraz macedońskie tradycje. Z atrakcji wymienić można nocleg w winnicy, pokaz pszczelarstwa i wypieku chleba, a także grillowania w lokalnym gospodarstwie.

Osoby, które wolą transport autokarem będą mogły pojechać do Chorwacji. Tutaj biuro także stawia na aktywny wypoczynek. Do wyboru jest kilka sezonowych wyjazdów – na zbiór lawendy, zbiór trufli oraz zbiór mandarynek, oraz zwiedzanie Dalmacji.

Nowością jest wycieczka “Słoweńskie Cuda” – ten kraj po raz pierwszy pojawił się w ofercie biura.

Każda z opcji ma bogaty program zwiedzania, zawsze z polskojęzycznym przewodnikiem.

Jak mówi przedstawiciel Rego-Bis “W tych trudnych czasach warto zadbać o dobrą formę, wiele osób stawia na bardziej aktywny wypoczynek i nie zawsze wakacje chce spędzić wypoczywając na plaży. Jestem pewna, że te osoby odnajdą coś dla siebie w ofercie Rego Active”

Reg-Bis: agenci mogą pobierać prowizję od zaliczek