Ras Al Khaimah promuje się w Polsce. Trzeci zlot miłośników emiratu w Krakowie i Warszawie

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah (RAKTDA) zorganizowało w dniach 27 i 28 września trzecią edycję spotkań z branżą turystyczną w Polsce, w celu promocji oferty turystycznej emiratu, infrastruktury oraz dogodnych połączeń lotniczych.

Frekwencja na zlotach w Krakowie i Warszawie przekroczyła oczekiwania organizatorów, co dowodzi rosnącej popularności Ras Al Khaimah wśród polskich turystów oraz miłośników tej destynacji w branży turystycznej.

Agenci turystyczni mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze atrakcje emiratu, a na spotkaniach uczestniczyły hotele z Ras Al Khaimah, kilku DMC oraz linie lotnicze. W trakcie spotkań nie brakowało kulinarnych specjałów, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz upominków dla gości.

Uczestnicy eventu w zabytkowym Pałacu „Pod Baranami” w  Krakowie wysłuchali koncertu muzyki poważnej w wykonaniu kwartetu smyczkowego i otrzymali w prezencie flakoniki perfum orientalnych z Ras Al Khaimah. Goście prezentacji w Oranżerii pałacowej Jana  III Sobieskiego w Wilanowie mieli możliwość podziwiania występu chóru dziecięcego Artos oraz otrzymali na pamiątkę zestaw do pakowania rzeczy do walizki.