Rainbow wystartował ze sprzedażą III części oferty zimowej

W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż kolejnej części oferty zimowej, tym razem zawierającej bliskie, ciepłe kierunki, w tym nowość – izraelski Ejlat, a także wycieczki objazdowe po Europie oraz propozycje walentynkowe w znanym już cyklu „Zakochani w…”

W ofercie touroperatora znalazł się między innymi Egipt ( Hurghada, Sharm el Sheikh i Marsa Alam), orientalne Maroko, a także Wyspy Kanaryjskie ( Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventura). Nowością i prawdziwym hitem ma być słynący z bajecznych raf, niezwykłych krajobrazów, bogatego życia nocnego, kosmopolityczny Ejlat. Na klientów czeka tu nie tylko wypoczynek w hotelach, mogą również wybrać jedną z 6 wycieczek objazdowych, w tym w połączeniu z Jordanią.
Dla Klientów preferujących zwiedzanie, Rainbow przygotował ofertę m.in. do Włoch, Paryża, Egiptu, Izraela i Jordanii i Maroka.
„Zakochani w..” to kontynuacja znanej już, sprawdzonej i popularnej propozycji na Walentynki. W romantycznej i przyjemnej atmosferze pary mogą spędzić ten czas między innymi w Wenecji, Lizbonie, Madrycie, Barcelonie i stolicy tanga – Buenos Aires.
Klienci, którzy dokonają rezerwacji w przedsprzedaży otrzymają rabat nawet do 40% oraz dodatkowy rabat do 500 zł od osoby, a także dodatkowe gwarancje gratis lub w bardzo przystępnej cenie.