Rainbow – start sprzedaży egzotyki na zimę 2019/2020.

Dzięki kontynuacji współpracy z LOT-em touroperator będzie realizować bezpośrednie połączenia dreamlinerami z Warszawy m.in. do Meksyku, na Kubę, do Tajlandii, Wietnamu czy na Dominikanę.

Rainbow poleca duży wybór wycieczek do Meksyku, gdzie nowością bedzie pprogram pomyślany specjalnie dla rodzin z dziećmi. W ramach tego programu oferowane są hotele All-Inclusive z basenem, duże, rodzinne pokoje, animacje w języku polskim dla dzieci i całych rodzin, bogaty program zwiedzania, a do tego garść niezapomnianych wrażeń.

Rainbow wprowadza także bezpośrednie czarterowe loty do najbardziej znanego regionu Indii, Goa.

Kolejnym kierunkiem, gdzie wykorzystywane będą przeloty bezpośrednie LOT-u dreamlinerem, będzie Sri Lanka. Dodatkowo, Sri Lanka będzie również oferowana na lotach czarterowych z Katowic.

Bezpośrednio z Warszawy i Katowic klienci touroperatorapolecą też w przyszłym sezonie do Gambii i Kenii.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Rainbow będzie latał samolotami Fly Dubaj bezpośrednio z Krakowa.

Nowością w katalogach biura będą wyjazdy do Kataru, Omanu a także propozycja zwiedzania środkowego Wietnamu, w ramach wycieczki Wietnam w Pięciu Smakach.

Kierunki egzotyczne są oferowane z kilku lotnisk w Polsce. Dla kupujących w okresie przedsprzedaży, Rainbow oprócz niskich cen przygotowało wiele dodatkowych korzyści. Zniżki aż do 1000 złotych od osoby, nawet do 5 proc. rabatu dla posiadaczy Karty Stałego Klienta, darmowe ubezpieczenie od rezygnacji TU Europa a także gwarancję najniższej ceny. Dzięki tak przygotowanej ofercie, decydując się na zakup wycieczki na okres zimowy już teraz, klient nie tylko zyskuje duże zniżki cenowe i dostęp do największego wyboru oferty, oferowane darmowe ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek konieczności zmiany planów uchroni go od utraty wpłaconej zaliczki.

Promocja przedsprzedaż Egzotyka trwa do 25. kwietnia 2019 i obejmuje całą ofertę egzotyczną touroperatora.