Rainbow – start przedsprzedaży oferty Europa i Orient 2019/20

W ofercie wczasowej touroperatora znalazły takie kierunki jak Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura ), Izrael-Ejlat, Egipt (Hurghada, Marsa Alam, Sharm el Sheikh), Maroko – Agadir i Marrakesz i jako nowość – Jordania.

Wśród nowości znajdziemy również hiszpański program dla rodzin (Andaluzja). Po raz pierwszy na sezon zimowy wprowadzamy również Sycylię, która do tej pory była dostępna tylko w okresie letnim.
Na zimę 2019/20 Rainbow proponuje również nasze rejsy po Morzu Śródziemnym , Wyspach Kanaryjskich i na Maderę, w ramach programu “Trzy odcienie Atlantyku”.

Z wycieczek objazdowych warto zwrócić uwagę na: Francję, Włochy, Grecję, Cypr, Chorwację, Hiszpanię, Portugalię, Izrael, Jordanię, Liban, Egipt i Maroko

Z kolei „Wakacje po 50—tce” to cykl wyjazdów stworzonych z myślą o odbiorcy ceniącego sobie spokój i wygodę; są to wyjazdy gdzie touroperator stawia na nieśpieszne zwiedzanie, odpoczynek nad morzem i udaną integrację.

Oferta programów dla klientów po 50-tce obejmuje takie kierunki jak Grecja kontynentalna, Cyklady czy Bałkany.

Dokonując rezerwacji do 22.05.2019 klienci Rainbow mogą liczyć na wiele korzyści. W ramach przedsprzedaży można zyskać nawet do 500 zł rabatu. Z kolei aby zapewnić ochronę na wypadek losowej konieczności rezygnacji z wyjazdu lub przerwania wakacji, proponowane jest ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 100 proc. zapewniane przez TU Europa S.A. wliczone w cenę.