Rainbow – rabaty dla klientów Neckermanna

Każdy klient, który wykupił wcześniej w biurze Neckermann imprezę na Lato 2019 otrzyma od Rainbow rabat w wysokości 15 proc. od aktualnie publikowanej ceny a oferta ważna jest na wszystkie destynacje i hotele.

Warto podkreślić, że część wyjazdów proponowanych przez Rainbow na końcówkę sezonu Lato 2019 oparta jest na tych samych przelotach, które wcześniej oferował Neckermann, co dla Klientów tego ostatniego może okazać się znacznym ułatwieniem bo zarówno terminy jak i porty wylotowe pozostaną bez zmian.

W przypadku wyjazdów na sezon Zima 2019/20 wszystkim wyżej wymienionym klientom, Rainbow udzieli specjalnej 20 proc. zniżki od obecnie widocznej ceny. Analogicznie jak w przypadku wyjazdów na koniec sezonu letniego, promocja jest ważna na wszystkie destynacje i hotele z katalogu Zima 2019/20 a w ofercie Rainbow można znaleźć propozycje identyczne co do terminu i miejsca wylotu, jak te sprzedawane wcześniej przez Neckermann Polska.

Klienci, którzy wykupili wyjazdy na kolejny letni sezon w należącym do grupy Thomas Cook polskim biurze podróży, będą mogli skorzystać z 10% zniżki na wszystkie destynacje i hotele z oferty Rainbow Lato 2020.

Warunkiem otrzymania specjalnego rabatu jest przedstawienie odpowiedniej umowy zawartej przez Klienta z biurem Neckermann Polska. Oferta ta obowiązuje od chwili obecnej do dnia 9 października.2019, z zastrzeżeniem możliwości jej wcześniejszego wycofania.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają na bieżąco pracownicy Rainbow w punktach sprzedaży, dziale Helpdesk (m.in. dla sieci agencyjnej) oraz dział call center.