Rainbow – promocja zimowych wyjazdów egzotycznych

Rainbow reklamuje wyjazdy egzotyczne

Rainbow planuje w miesiącach jesienno-zimowych realizować loty na Dominikanę, do Egiptu, Tunezji, Turcji, na Wyspy Kanaryjskie, Mauritius, Malediwy, Kubę i Maderę, a także do Meksyku, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kenii, Omanu czy Etiopii. W miarę możliwości uruchomi też połączenia do Tajlandii i na Sri Lankę.

W ramach promocji „Kierunki pełne słońca i swobodnej zmiany”, klienci Rainbow, oprócz atrakcyjnych rabatów, otrzymają korzyści dopasowane do obecnych oczekiwań: podwójną możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji nawet do 15 dni przed wylotem, bezpłatny test na Covid w przypadku wylotów do destynacji, do których będzie on wymagany oraz możliwość zakupu pakietu „Spokojny Wyjazd” dającego pełną ochronę na wypadek konieczności zmiany planów ze względu na wirusa.

Kupując wczasy w promocji, klienci będą mogli dokonać zmiany aż 2 razy w ramach Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji w wersji „Premium”. Usługa ta daje możliwość bezpłatnego przepisania się zarówno na inny kierunek, jak i termin, nawet do 15 dni przed wyjazdem, w ramach sezonu Zima 2020/21.

Celem Rainbow stało się więc ułatwienie klientom szybkiego i bezproblemowego wykonania testu, bez ponoszenia jego kosztów.
Tylko w promocji oferty Zima 2020/21, Rainbow pokrywa koszt testu na Covid-19, jeśli jego wykonanie jest niezbędne i wymagane przez kraj, do którego wybierają się klienci. Test przeprowadzany będzie w Polsce, we współpracującej z Rainbow sieci certyfikowanych laboratoriów, a jago wynik dostępny będzie już w 24h. Badanie opisane zostanie w języku angielskim w sposób akceptowany na każdej destynacji.

Oznacza to dla klienta dużą oszczędność (rynkowy koszt wykonania testów wraz z tłumaczeniem na język obcy, to prawie 600 zł od osoby), możliwość reakcji na ew. bezobjawowy pozytywny wynik jeszcze w Polsce oraz gwarancję otrzymania wyniku przed wylotem.

Dzięki pakietowi „Spokojny wyjazd” klienci mogą zmienić swoją rezerwację na dowolny inny wybrany wylot w przypadkach losowych związanych z Covid19. Przypadki te obejmują pozytywny wynik testu w Polsce, objęcie kwarantanną przez Sanepid oraz niewpuszczenie na lotnisko z powodu objawów chorobowych. Zmiana na inny wyjazd możliwa jest do ostatniej chwili przed wylotem! Pakiet kosztuje tylko 39zł/osoby i jest jedynym rozwiązaniem na rynku turystycznym, oferującym tak szerokie zabezpieczenie przed ewentualnymi problemami z wylotem związanymi z Covid 19.