Rainbow – nowe kierunki egzotyczne na zimę 2020/21

fot. archiwum Rainbow

Biuro Rainbow wprowadza w sezonie zimowym 2020/21 cztery nowe kierunki. Można będzie polecieć z Rainbow czarterem do brazylijskiego stanu Ceara, do Omanu oraz na Maderę. Poza czarterami wprowadzona zostanie wyspa Bohol na Filipinach.

Czarter Rainbow latać będzie do Fortalezy co tydzień od listopada do końca marca 2021. W samolocie touroperator oferuje dodatkowo specjalną wyższą klasę miejsc pozwalającą na komfortową podróż. W programie na sezon 2020/21 znajdują się również wycieczki objazdowe po Brazylii. Od zwiedzania typu „light” (ten sam hotel, jednodniowe wycieczki), po produkty połączone ze zwiedzaniem głównych atrakcji Brazylii z przelotami wewnętrznymi. Ceny od 3950 zł za tydzień pobytu z przelotem i wyżywieniem.

Objazdówki i wypoczynek

W Omanie Rainbow oferuje zarówno wczasy, jak i wycieczki objazdowe, połączone również ze zwiedzaniem Emiratów Arabskich. Czarter poleci raz w tygodniu od października do maja. Ceny od 3200 zł za tydzień pobytu w hotelu 5-gwiazdkowym All Inclusive.

Również na Maderze touroperator proponuje na zimę 2020/21 zarówno wczasy jak i wycieczki objazdowe – również te dla bardziej aktywnych. Pierwszy czarter poleci na zieloną wyspę już na Sylwestra, a destynacja planowana jest jako całoroczna. Ceny od 2200 zł za tydzień w hotelu 4 gwiazdkowym ze śniadaniem.

Filipińska nowość

Jeśli chodzi o Filipiny, to Rainbow oferuje wakacje na wyspie Bohol, gdzie większość hoteli znajduje się bezpośrednio na plażach usianych palmami. Bohol to też ukryte wśród zieleni wodospady, czekoladowe wzgórza i bambusowe mosty. Poza wczasami zaplanowanymi na 10 lub 11 noclegów, oferujemy również atrakcyjny program wycieczek objazdowych po Filipinach.  Ceny od 4950 zł za 12 dniowy pobyt hotelu 4 gwiazdkowym ze śniadaniem.

Przedsprzedaż oferty na zimę 2020/21 objęta jest specjalną promocją. Rabaty dochodzą do 1000 zł od osoby. Dla stałych klientów, oprócz standardowych, dodatkowych 2 proc. zniżki Rainbow oferuje wybór miejsca w samolocie lub parking przy wybranym lotnisku gratis.