Radisson Blu Sobieski w Warszawie ponownie otwarty od 1 lipca

Warszawski Radisson Blu Sobieski ponownie otwarty
Hotel Radisson Blu Sobieski w Warszawie od frontu/fot. archiwum Radisson

Po czasowym zamknięciu, 1 lipca hotel Radisson Blu Sobieski w Warszawie ponownie otworzy swoje drzwi. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i ochronę gości, członków zespołu oraz partnerów biznesowych, hotel wdrożył „Protokół bezpieczeństwa grupy hoteli Radisson” – to nowy program dogłębnych procedur czyszczenia i dezynfekcji.

Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie, powiedziała: „Naszym celem jest zapewnienie wszystkim gościom najbezpieczniejszych doświadczeń z pobytu, dlatego dodatkowo wzmocniliśmy istniejące już rygorystyczne wytyczne dotyczące higieny, czystości i dezynfekcji, tak, aby zapewnić naszym gościom komfortowy i bezpieczny pobyt. Cieszymy się z ponownego otwarcia naszych drzwi i czekamy na ponowne przyjęcie wszystkich gości.”

Nowe wytyczne obejmują stacje odkażające do rąk przy wszystkich wejściach, stosowanie środków ochrony osobistej, ekranów ochronnych, mierzenie temperatury gości oraz pracowników, zwiększoną i rejestrowaną częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji oraz dystans społeczny we wszystkich obszarach hotelu, w tym w salach konferencyjnych, restauracjach i biurze. Ten szczegółowy protokół bezpieczeństwa został stworzony we współpracy z SGS, wiodącą na świecie organizacją zajmującą się kontrolą, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją obiektów.

W Warszawie na Placu Artura Zawiszy okna w fasadzie hotelu Radisson Blu Sobieski każdego wieczora ogłaszają ile dni pozostało do ponownego otwarcia. Układające się w wielkie cyfry światła to znak, że trwa długo wyczekiwane odliczanie do uroczystego powitania pierwszych gości.

Oprócz świetlnej iluminacji, hotel uruchomił niezwykle korzystną ofertę Staycation 2020, podczas której każdy gość za pobyt powyżej 2 nocy otrzymuje do wykorzystania 50 euro oraz śniadanie.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center