Przewozy Regionalne – 1 500 biletów po 1 zł na 15-lecie

Świętujące 15-lecie swojej działalności, Przewozy Regionalne przygotowały kolejną promocję. Na pasażerów czeka pula 1500 biletów za złotówkę, które można kupić za pośrednictwem internetowych kanałów sprzedaży.

Specjalna oferta obejmuje wszystkie przejazdy pociągami REGIO oferowane przez Przewozy Regionalne i będzie dostępna w każdy wtorek od 18 października do 6 grudnia 2016 r.

Przewozy Regionalne przewożące każdego dnia średnio 220 tysięcy osób, obchodzą 15-lecie swojego funkcjonowania.

Najnowsza oferta specjalna „1500 biletów na 15-lecie” to pula biletów za 1 zł, które można kupić online. Bilety za złotówkę są dostępne na wszystkie krajowe połączenia REGIO. Promocyjne bilety będą pojawiały się w internetowych kanałach sprzedaży w każdy wtorek od 18 października do 6 grudnia 2016 r. W tych dniach w specjalnej cenie będzie można kupić bilety w jedną stronę na dowolnie wybrany termin. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są w systemach sprzedaży internetowej – na portalach www.biletyregionalne.pl i www.koleo.pl oraz poprzez aplikację mobilną SkyCash.

Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych, powiedział: “Swoje 15-lecie chcemy świętować przede wszystkich z pasażerami, bo to dla nich każdego dnia budujemy nowoczesną i przyjazną ofertę Przewozów Regionalnych. Dokładamy wszelkich starań, by do naszej stałej grupy klientów dołączało jeszcze więcej osób i działania te przynoszą zauważalne rezultaty. Promocja w kanałach internetowych to jedna ze specjalnych ofert na 15. urodziny spółki, a dla podróżujących szykujemy kolejne atrakcje.”