Promocja airberlin dla firm

archiwum airberlin

Firmy, które tej jesieni zarejestrują się po raz pierwszy do programu airberlin business points, dostana dodatkowe punkty.

Nowo zarejestrowane polskie firmy, które odbędą jeden lot powrotny lub dwa loty w jedną stronę w okresie od 1 września do 31 grudnia tego roku zostaną nagrodzone 1000 punktów, co odpowiada jednemu lotowi nagrodzie na Europejskiej trasie.

airberlin business points to specjalnie dostosowany dla firm darmowy program bonusowy, który umożliwia im zbieranie cennych punktów za podróże służbowe każdego pracownika.Rejestracja jest bezpłatna, a bilety-nagrody można rezerwować maksymalnie trzy godziny przed odlotem, w zależności od dostępności. Jednocześnie, każdy pracownik może nadal zbierać mile z programem lojalnościowym airberlin topbonus.

Christoph Horak, Country Manager Polska w airberlin, powiedział : “Widzimy wiele polskich firm i osób podróżujących służbowo na pokładzie samolotów airberlin, nie tylko z Warszawy, Krakowa i Gdańska, ale również z Berlina-Tegel, korzystających z naszej szerokiej międzynarodowej sieci połączeń. Rejestracja w naszym programie business points pozwala firmom zamienić punkty na loty nagrody. Jest to dodatkowa możliwość generowania oszczędności kosztów podróży, niezależnie od tego, czy lot jest zarezerwowany przez spółkę zarządzającą podróżami danej firmy, czy za pośrednictwem airberlin.com.” .

Punkty w ramach programu airberlin business points są ważne na lotach w ramach rozbudowanej sieci połączeń obsługiwanych przez airberlin oraz NIKI, a także na wybranych lotach codeshare z Etihad Airways, Air Serbia, Bulgaria Air, American Airlines i w innych liniach partnerskich. OkresREJESTRACJI : 1 września – 30 listopada 2015
Okres podróży: 1 września – 31 grudnia 2015

Rejestracja jest możliwa w każdej chwili na stronie businesspoints.airberlin.com, wpisując specjalny kod promocyjny BPEEAU15 do formularza rejestracji online. Nowe firmy uczestniczące w programie business points muszą być zarejestrowane w Polsce.

businesspoints.airberlin.com