Program lojalnościowy Grupy Accor z 7 nagrodami Freddie Awards

W tegorocznej, 30. edycji Freddie Awards, lifestyle’owy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless został wyróżniony w siedmiu kategoriach, m.in. jako najlepszy program w Europie i Afryce.
Konkurs Freddie Awards powstał w 1988 roku i wyróżnia najlepsze inicjatywy w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania.
W tegorocznej edycji program ALL – Accor Live Limitless z dumą otrzymał siedem nagród w najbardziej prestiżowych kategoriach w różnych regionach świata:
• Program hotelarski roku w Europie i Afryce
• Najlepszy program Elite w Europie i Afryce
• Najlepsza promocja programu lojalnościowego w Europie i Afryce
• Najlepsza obsługa klienta w Europie i Afryce
• Najlepsze możliwości wykorzystania punktów w Europe i Afryce
• Program hotelarski roku w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Oceanii
• „Nagroda 210” w regionie Ameryki Północnej i Południowej – specjalna nagroda dla najbardziej obiecujących programów, które jeszcze nie są znane wszystkim użytkownikom.
Z końcem 2019 r. Le Club AccorHotels i accorhotels.com połączyły się w ALL (Accor Live Limitless). Dzięki nowemu programowi ALL członkowie mogą cieszyć się dostępem do 30 marek hotelowych, restauracji, barów, klubów, a także bezcennych wrażeń.
Luc Gesvret – Chief Topline and Operations Officer Accor Eastern Europe, pwoeidział: “Wprowadzenie tego projektu było niezwykle trudnym wyzwaniem dla zespołów na całym świecie, dlatego chcę podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu ALL podczas ostatniej edycji Freddie Awards!.”
POWIĄZANE WPISY
28 stycznia 2026
Zmiany w Novotel Warszawa Centrum: Anna Kwiatek-Skok zastępczynią dyrektora, Kamil Bienias przejmuje jej stanowisko
Novotel Warszawa Centrum wprowadza zmiany w kierownictwie hotelu. Na zastępczynię…
0 Komentarzy2 Minuty
26 stycznia 2026
Grupa Arche inwestuje na Śląsku. Elektrociepłownia Zabrze i dawna elektrownia Renarda zyskają nowe życie
Grupa Arche kontynuuje rozwój inwestycji na Śląsku, koncentrując się na rewitalizacji…
0 Komentarzy4 Minuty
22 stycznia 2026
Accor podsumował 2025 rok i ogłosił plany na kolejne lata
Accor podsumował 2025 rok i przedstawił plany na kolejne lata. W minionym roku do sieci…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
Sieć B&B Hotels Polska podsumowała 2025 rok: ekspansja, modernizacje oraz inicjatywy ekologiczne
Rok 2025 zapisał się w działalności B&B Hotels Polska jako czas rozwoju i inwestycji,…
0 Komentarzy3 Minuty
21 stycznia 2026
IGHP: grudzień w hotelach umiarkowany, a cały 2025 rok oceniony przez branżę jako udany
Grudzień 2025 roku przyniósł hotelarzom umiarkowane, choć lepsze niż przed rokiem wyniki…
0 Komentarzy6 Minuty
20 stycznia 2026
A&o Hostels kupuje hotele ibis i Novotel w centrum Manchesteru
A&o Hostels rozszerza działalność w Wielkiej Brytanii poprzez zakup dwóch hoteli w…
0 Komentarzy4 Minuty
16 stycznia 2026
Sofitel Warsaw Victoria rozpoczyna jubileusz „Niezwyczajna od 5 dekad”
Sofitel Warsaw Victoria rozpoczął obchody 50-lecia działalności. Jubileuszowy rok,…
0 Komentarzy3 Minuty
15 stycznia 2026
Swissôtel debiutuje w Czechach. Nowy hotel powstał w uzdrowisku wpisanym na listę UNESCO
Swissôtel otwiera swój pierwszy hotel w Czechach. Nowy obiekt powstał w Mariańskich…
0 Komentarzy2 Minuty
23 grudnia 2025
Fani Harrego Pottera wkrótce spełnią swoje marzenia. W Niemczech powstanie park tematyczny i hotel inspirowany magicznym uniwersum
Miłośnicy świata Harry’ego Pottera i klocków Lego wkrótce będą mogli spełnić swoje…
0 Komentarzy1 Minuty










