Polhotrep przedstawicielem RebranD Croatia w Polsce

Panorama Dubrownika/fot. Spencer Davis/unsplash

RebranD Croatia powstała w 2020 roku z połączenia dwóch od dawna istniejących znanych agencji z Dubrownika: Dominium Travel i Be Positive travel agency.

RebranD Croatia bazuje na następujących założeniach:

• małe grupy i indywidulanie tworzone programy
• redukcja czasu podróży do Dubrownika i południowej Dalmacji poprzez ofertę bezpośrednich przelotów partnerską linią czarterową ( samolot z bazą w Dubrowniku)
• uwaga skoncentrowana na bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju
• indywidualne podeście do każdego klienta

Główna zasada i filozofia to opieranie się na prawdziwie lokalnym, autentycznym doświadczeniu we współpracy z lokalnymi mieszkańcami, którzy “żyją swoją Chorwacją” !

RebranD Croatia oferuje programy pobytowe, zwiedzanie Dubrownika i okolic, specjalistyczne programy związane z lokalną kuchnią, “island hopping” po wyspach południowej Chorwacji, jednym słowem wszystko, co jest w stanie zaoferować Dubrownik. Programy FIT, grupowe, możliwość wyczarterowania samolotu z Dubrownika, pobyty w hotelach i prywatnych apartamentach z i bez przelotu.

Agnieszka Jasińska-Goerdt, właścicielka Polhotrep, skomentowała: „Ogromnie się cieszymy, że do grona naszych partnerów dołączyła firma z Chorwacji, a w zasadzie dwie… RebranD Croatia to marka, która powstała w wyniku połączenia wysiłków i nowego pomysłu na turystykę. Pracownicy obu firm i RebranD Croatia to entuzjaści podróży, którzy nie chcieli pogodzić się z sytuacją spowodowaną covidem. Szybko zareagowali, stworzyli nowy plan i zweryfikowali swoją ofertę, tak aby w obecnych realiach podróże nadal były możliwe i aby nadal móc pokazywać swój wspaniały kraj zagranicznym turystom.”

rebrand-croatia.com

Kontakt: Agnieszka Jasińska-Goerdt, Polhotrep, [email protected]