Polhotrep nawiązał współpracę z partnerem DMC w Brazylii

Polhotrep rozpoczął współpracę z Rio Love Story, brazylijskim partnerem DMC, specjalizującym się w programach MICE oraz organizacji podróży dla grup i turystów indywidualnych.

Rio Love Story zajmuje się programami MICE, ale jest również tour operatorem organizującym również programy dla grup turystycznych i turystów indywidualnych. O sobie mówią: „Gwarantujemy zdecydowane zaangażowanie przy realizacji państwa podróży i jesteśmy znani z indywidualnego podejścia, kochamy to, co robimy oraz zapewniamy wysoką jakość usług”.

Trochę o głównych osobach w Rio Love Story:

Tavi Noren – CEO, Tavi jest założycielem Rio Love Story. Wcześniej przez 16 lat pracował dla giganta telekomunikacyjnego Ericsson w 15 krajach, zanim w 2011 roku zdecydował się wrócić do Rio de Janeiro, aby rozpocząć swoją prawdziwą pasję, jaką jest turystyka.

Marcos Xavier – dyrektor MICE. Urodził się i wychował w cudownym mieście Rio de Janeiro, gdzie od ponad 35 lat zajmuje się turystyką. Od 30 lat koncentruje się na szytych na miarę programach MICE w Brazylii, dla małych i dużych firm z całego świata.

Rio Love Story w programie Care and Give

Tym samym Rio Love Story dołączyło do programu programu Care and Give: Eventivos (Portugalia), Rigo Malta DMC (Malta), Sassy Events International (Cypr, Grecja), Asian Trails (Tajlandia, Kambodża, Laos, Mjanma, Malezja, Wietnam, Hongkong, Chiny, Indonezja, Singapur), Gulf Dunes (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman), RebranD Croatia (Chorwacja), Grata DMC (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja), Classic Journeys Africa (Kenia, Tanzania), Rio Love Story (Brazylia).