Platforma Noclegi.pl obniża prowizję dla nowych partnerów do 6 proc. dla wszystkich rezerwacji

 

noclegi.pl black friday

W związku ze zbliżającym się Black Friday Noclegi.pl przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich obiektów noclegowych. Dzięki niej można będzie dotrzeć do nowych gości. Noclegi.pl to jedyny portal z największą bazą noclegową gdzie zapłacisz Bonem Turystycznym online za swoją rezerwację. 

Bon turystyczny powstał z powodu skutków pandemii z jakimi borykają się przedsiębiorstwa. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko w rodzinie, który jest ważny do końca września 2022 roku. Można go zrealizować jedynie w Polsce, opłacając usługi hotelarskie firmy, która jest zarejestrowana w programie.

Zainteresowanie bonem jest nie tylko wśród samych turystów, ale też u przedsiębiorców turystycznych. Operatorzy turystyczni mogą skompletować w dowolny sposób pakiet usług między innymi poprzez dodanie np. usługi przewodnickiej. Dzięki temu bon pomaga nie tylko właścicielom i pracownikom obiektów, ale też osobom zatrudnionym w całej branży turystycznej. Usługi te dopuszczają zorganizowaną turystykę dla dzieci i młodzieży takie jak zielone szkoły lub obozy harcerskie, a także mogą obejmować noclegi.

Nadchodzące ferie zimowe po udanym sezonie letnim dają nadzieję na odrobienie strat związanych z pandemią. Miejscem gdzie można zrealizować bon turystyczny online i znaleźć odpowiedni dla siebie nocleg jest portal Noclegi.pl, który pośredniczy w rezerwacji noclegów. Portal został stworzony z myślą o rodzinach. Dla wszystkich właścicieli obiektów noclegowych przygotowali specjalną ofertę z okazji zbliżającego się Black Friday. Dołączenie do tej platformy daje możliwość pozyskania wszystkim obiektom nowych gości jakimi są rodziny z dziećmi.

Oferta dla nowych obiektów z okazji Black Friday

Platforma rezerwacyjna przygotowała specjalną ofertę na Black Friday. Każdy nowy obiekt, który zarejestruje się w dniach pomiędzy 22-29 listopada zapłaci 6 proc. prowizji za każdą rezerwację przez 3 następne miesiące (grudzień, styczeń, luty). Natomiast za rezerwacje z płatnością bonem turystycznym online proponują prowizję w wysokości tylko 3%! Warto dołączyć do programu poprzez zarejestrowanie się i otwarcie na nowych gości. Więcej informacji na temat szczegółów dotyczących promocji można przeczytać: https://noclegi.pl/promo/bf2021

Dlaczego warto dołączyć?

Przede wszystkim to możliwość partnerskich warunków współpracy – rozliczanie następuje tylko od zrealizowanych i opłaconych rezerwacji. 100 proc. płatności wpływa na konto obiektu. W Noclegi.pl możliwe jest zarządzanie swoją prezentacją 24/7 z dowolnego miejsca i urządzenia. O swoich partnerów dba zespół profesjonalistów, który wspiera wskazówkami i pomysłami na skuteczną promocję obiektu noclegowego. Jednorazowa rejestracja pozwala na promowanie prezentacji na wielu platformach w ramach grupy Szallas.hu : www.noclegi.pl,  www.travelminit.ro, www.hotelguru.ro, www.szallas.hu, www.hotely.cz.

Noclegi.pl należą do międzynarodowej platformy rezerwacyjnej grupy Szallas.hu. Są obecni na rynku węgierskim, rumuńskim, czeskim, chorwackim, słowackim i wciąż rozwijają się w kolejnych krajach Europy Centralnej. Na rynku polskim grupa Szallas.hu pod nazwą Noclegi.pl jest obecna od 6 lat. Łączą gości poszukujących noclegu z danymi obiektami noclegowymi o różnym standardzie. Głównymi odbiorcami rodziny dla których jako jedyny portal stworzył i zaczął obsługiwać płatności bonem turystycznym online.

Noclegi.pl w liczbach

Noclegi.pl dostarczają z sukcesem Partnerom ponad 40 000 rezerwacji o wartości łącznej 20 000 000 PLN rocznie. Ich baza obejmuje 20 000 obiektów noclegowych. Znajduje się w  tym 3 500 w modelu rezerwacji natychmiastowych, które promowane są wśród 8 000 000 odwiedzających. Ponad 80proc. partnerów regularnie otrzymuje rezerwacje od Noclegi.pl. Aby dołączyć do grona partnerów należy jedynie dokonać bezpłatnej rejestracji.

Materiał powstał we współpracy z serwisem Noclegi.pl