Pierwszy study tour dla agentów ruszy w lipcu. Nekera zaprasza na Słowację i do południowej Polski

 

termy Besznowa study tour
Park termalny w Beszenowej

Touroperator Nekera przygotowuje pierwszy “pocovidowy” zagraniczny wyjazd dla agentów turystycznych i pracowników polskich biur podróży. 2 lipca 2020 roku rozpocznie się study Tour na Słowację i do południowej Polski. Celem jest pokazanie agentom, jak wygląda dziś podróżowanie i jak funkcjonuje baza noclegowa w dobie koronawirusa.

Biuro podróży Nekera już za tydzień zorganizuje pierwszy od czasu otwarcia granic branżowy, zagraniczny wyjazd dla swoich 1600 agentów sprzedających ofertę turystyczną.

W planie polskie i słowackie kurorty

“Chcemy pokazać nie tylko piękno południowej części naszego kraju, m.in. bazę noclegową w Sudetach i Tatrach, ale także uroki podróżowania do naszych południowych sąsiadów, którzy otworzyli już swoje granice i oczekują na turystów z Polski. Naszym celem jest, aby podczas inspekcji obiektów hotelowych i atrakcji wakacyjnych partnerzy handlowi osobiście przekonali się jak wygląda dzisiaj, w nowej rzeczywistości i w świetle zmian po pandemii, przekraczanie granicy, funkcjonowanie hoteli, restauracji czy jakość świadczonych usług. Uważam, że niezwykle ważne jest „odczarowanie” wyjazdów dla Polaków: jesteśmy narodem uwielbiającym wyjazdy i podróże, teraz należy świadomie i odpowiedzialnie po prostu pojechać na swoje wakacje” – przekonuje Maciej Nykiel, prezes touroperatora Nekera.

Wśród miejsc, które odwiedzą agenci turystyczni znajdą się m.in. obiekty zlokalizowane w następujących miejscowościach: Wisła, Ustroń, Jawor, Szczyrk, Zakopane, Jasna, Chopok, Beszenowa, Liptovski Mikulasz.

Ma być bezpiecznie, ale ruszajmy już na wakacje

„Zachowamy wszelkie konieczne środki bezpieczeństwa i bezwzględny reżim sanitarny podczas całego wyjazdu. Trasy przejazdów i wizyty w hotelach zostały zaplanowane w taki sposób, aby spełniały rygorystyczne wymogi i wytyczne epidemiologiczne, obowiązujące w obydwu krajach. Bezpieczeństwo naszych klientów, agentów i pracowników jest dla nas priorytetem” – zapewnia Artur Rezner, dyrektor handlowy w Nekera.

Część Polaków spędzi swoje tegoroczne wakacje w Polsce, ale od ubiegłego tygodnia możemy już swobodnie podróżować po większości krajów europejskich w ramach strefy Schengen.

“Wielu turystów z naszego kraju planuje jeszcze w tym roku odwiedzić własnym samochodem Chorwację, Bułgarię, Grecję, Włochy, Czechy, Węgry i Słowację. Bezpieczny dojazd do wszystkich tych krajów autem z Polski jest możliwy już dzisiaj” – komentuje Nykiel i dodaje:

“Od lipca będzie także możliwe organizowanie lotów do najpopularniejszych kurortów zlokalizowanych nad Morzem Śródziemnym. Ograniczenia administracyjne przestały już w Europie obowiązywać: zachowajmy rozsądek i procedury zdrowotne, ale ruszajmy wreszcie na wakacje!”

Czytaj także: Rezerwują Darłówek jak Sharm el-Sheikh. Agenci turystyczni sprzedają polską ofertę Nekera