Pięć najlepszych widoków na Dubaj

Visit Dubai

W hotelach Dubaju nietrudno o wspaniały widok, czy to na znane futurystyczne kształty wieżowca Burdż Chalifa, czy to na wyspę Palm Jumeirah, czy też na piaszczyste plaże pod Burdż Al Arab. 

Poniżej prezentujemy wybór pięciu najlepszych, najbardziej fotogenicznych widoków dostępnych w apartamentach Dubaju.

Podwodny apartament w Atlantis The Palm

Jedyne w swoim rodzaju wrażenia oferują odnowione apartamenty Neptuna i Posejdona w hotelu Atlantis. Wyposażone w spektakularne panoramiczne okna sięgające od samego sufitu do podłogi, z widokiem na lagunę-akwarium w hotelu Ambassador. Goście mogą, leżąc w łóżku bądź w wannie, podziwiać podwodny świat, na który składają się: 14 gatunków rekinów, płaszczki oraz ponad 65 tys. innych podwodnych stworzeń.

Więcej informacji: www.atlantisthepalm.com 

Pokój z widokiem na Burdż, Manzil Downtown Dubai

Apartament o powierzchni 48 metrów dobrze oddaje ducha dubajskiego splendoru i gościnności, a ponadto zapewnia zapierający dech w piersiach widok na słynny Burdż Chalifa. Pocztówkowym widokiem najlepiej cieszyć się nocą na tarasie, gdy nad Burdż Chalifa rozgrywa się świetlny spektakl światło-woda. Najwyższy budynek świata prezentuje się równie imponująco w świetle poranka, gdy rozsuwamy zasłony.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź: www.vidahotels.com 

Oceaniczny apartament w Jumeirah Mina A’Salam

Goście Jumeirah Mina A’Salam mogą cieszyć się rozległym widokiem na wody Zatoki Arabskiej oraz majestatyczną, przypominającą żagiel sylwetkę Burdż Al Arab. Można go podziwiać z hotelowego balkonu bądź też z pokładu łódki zagłębiającej się w sieć kanałów inspirowanych tymi w Wenecji. Dodatkowe wrażenia estetyczne gwarantują gustownie urządzone wnętrza hotelu inspirowane pustynnym krajobrazem i beduińską tradycją.

Więcej można dowiedzieć się na: www.jumeirah.com 

Apartament beduiński, Al Maha Desert Resort & Spa

Ulokowane w sercu palmowej oazy otoczonej magicznym pustynnym krajobrazem, beduińskie apartamenty Al Maha Desert Resort & Spa ujmują widokiem na niezmierzone wydmy, okraszone widzianymi w oddali pasmami gór Al-Hadżar. Ten wyjątkowy hotel położony jest na chronionym terenie pustynnego rezerwatu i otoczony dziką przyrodą. 

Więcej informacji: www.al-maha.com 

Apartament Armani Fountain, Armani Hotel Dubai

Położony w centrum Dubaju i zaprojektowany przez Giorgio Armaniego hotel łączy stylowy luksus z niezapomnianymi widokami z najwyższego budynku świata, Burdż Chalifa. Hotel Armani Dybaj zajmuje pierwsze 18, a także 38. I 39. Piętra słynnego budynku. Widoków stamtąd nie da się porównać z niczym innym. Wartością dodaną do pobytu jest możliwość przebywania w kultowym drapaczu chmur, a także bezpośredni dostęp do centrum Dubai Mall, suku Al Bahar oraz nowo otwartej opery. Szczególnie dobry widok roztacza się z balkonu apartamentu Armani Fountain.

By dowiedzieć się więcej, odwiedź: www.armanihoteldubai.com