Otworzono najnowszą atrakcję w Dubaju – Sky Views Dubai

fot. materiały prasowe

Sky Views Dubai to najnowsza atrakcja firmy Emaar, obejmująca taras widokowy, szklaną zjeżdżalnię oraz podniebny spacer na krawędzi wieżowca. Ma zapewnić odwiedzającym niezapomniane wspomnienia i prawdziwą zabawę.  

Ze Sky Views Observatory, położonego na samej górze Sky Views Dubai, roztacza się panoramiczny widok na miasto. Szklana winda wwozi gości na 52 piętro, z którego po spiralnych schodach mogą przedostać się na 53 piętro wieżowca podziwiając jednocześnie imponujące widoki na Burj Khalifa, Downtown Dubai i Sheikh Zayed Road. Sky Glass Walk to 46-metrowy pomost zawieszony pomiędzy dwoma hotelowymi wieżami. Stanowi on idealny punkt obserwacyjny i miejsce do zrobienia instagramowych zdjęć.

Natomiast Sky Views Edge Walk to najbardziej ekscytująca atrakcja w całym Dubaju i pierwsza tego typu w regionie. Jest to najwyżej położona trasa spacerowa w mieście. Poprowadzono ją wzdłuż zewnętrznego gzymsu okrągłej wieży budynku – na wysokości 220 metrów nad ziemią. W podziwianiu panoramy Dubaju nie będą przeszkadzać żadne okna, ściany i inne bariery ochronne. W czasie spaceru odwiedzający muszą być ubrani w specjalne uprzęże, które zapewniają bezpieczeństwo. Obowiązkowe jest też instruktażowe szkolenie.

Z kolei w Sky Views Glass Slide goście mogą cofnąć się do czasu swojego dzieciństwa, zjeżdżając przeszkloną zjeżdżalnią z 53 na 52 poziom budynku. Całą zjeżdżalnie wykonano z przezroczystego szkła, co zapewnia 360-stopniowe widoki na emirat. Sky Views Glass Slide to atrakcja nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Miłośnicy mocnych wrażeń albo panoramicznych widoków na miasto – powinni zaplanować wizytę w Sky Views Dubai. Nowa atrakcja położona 220 metrów nad Dubajem. Jest czynna dla odwiedzających codziennie w godzinach 10:00 – 22:00. Sky Views Dubai znajduje się na szczycie hotelu Address Sky View Tower 1, Downtown Dubai.