Ósmy cykl szkoleń dla biur podróży Merigo Meeting Tour już 17 lutego w Warszawie

fot. Austin Distel / unsplash

System rezerwacyjny Merigo/Go Global Travel zaprasza na bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o praktycznej stronie dokonywania rezerwacji.

Od 2012 wydarzenie odbywało się nieprzerwanie raz w roku w różnych miastach w Polsce, tym razem zostanie zorganizowane jedno szkolenie centralne w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godz. 16:30 w hotelu Mercure Warszawa Grand przy ul. Kruczej 28, a udział w nim będzie bezpłatny. Prezentacja zakończy się poczęstunkiem przy koktajl barze.

Dzięki szkoleniu agenci biur podróży dowiedzą się więcej o praktycznej stronie dokonywania rezerwacji hotelowych, biletów lotniczych, transferów oraz wynajmu samochodów – czyli produktów, które znajdują się w systemie Merigo/Go Global Travel. Warto dodać, że w zasobach platformy znajduje się obecnie ponad milion obiektów noclegowych, co stanowi najwięcej spośród systemów rezerwacyjnych B2B funkcjonujących na rynku turystycznym.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniach proszeni są o zgłaszanie swojej obecności na adres e-mail: [email protected]

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal WaszaTurystyka.pl.