OSAT nawiązało współpracę z przedstawicielstwem Mauritiusa. Będzie promowało wyspę na polskim rynku

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych (OSAT) rozpoczęło współpracę z przedstawicielstwem MTPA Polska (Mauritius Tourism Promotion Authority). W ramach tej współpracy organizacja zajmie się promocją wyspy na polskim rynku turystycznym. W planach organizacja październikowego fam tripu dla członków stowarzyszenia.

W czerwcu członkowie OSAT będą zapoznawać swoich klientów z walorami Mauritiusa, rekomendować sprawdzone hotele oraz atrakcje, które warto odwiedzić. Jednym z kluczowych elementów współpracy będzie organizacja fam tripu, który zaplanowano na październik 2024 roku. Agenci turystyczni zrzeszeni w OSAT będą mieli okazję osobiście odwiedzić Mauritius.

“Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z MTPA Polska. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie uda nam się przybliżyć Polakom piękno Mauritiusu i zachęcić ich do odwiedzenia tej niezwykłej wyspy. Fam trip będzie doskonałą okazją, by nasi agenci mogli sami doświadczyć, co Mauritius ma do zaoferowania, i wrócić z mnóstwem inspiracji i rekomendacji dla swoich klientów” – komentuje wiceprezeska OSAT, Aleksandra Kaźmierowska.