Nowy kontrakt Travelgate Poland. Agencja wprowadzi na polski rynek DMC z Ras Al Khaimah

fot. RAK

Travelgate Poland to firma założona i prowadzona od 2010 roku przez Barbarę Klary, która specjalizuje się w reprezentacji i promocji zagranicznych firm turystycznych na rynku polskim. Do grona jej klientów dołączyła firma DMC Safarak Travel and Tourism LLC z siedzibą w Ras Al Khaimah, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Należące do rządu emiratu Ras Al Khaimah DMC Safarak zainteresowało się Polską jako obiecującym dla emiratu rynkiem turystycznym. Firma zdecydowała się na zwiększenie swojej aktywności i promocji w naszym kraju. Safarak oferuje gamę produktów turystycznych, obejmujących m.in. rezerwację i sprzedaż połączeń lotniczych, hoteli, transferów, organizację i sprzedaż wycieczek, eventów, konferencji, wyjazdów incentive oraz wydarzeń specjalnych takich jak np. podróż poślubna.

Wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w spotkaniach na stoisku Safarak na targach ITB w Berlinie. Przedstawiciele firmy będą czekać w dniach 7-9 marca na stoisku Ras Al Khaimah Tourism Development Authority: stoisko 104 pawilon 2.2a. Firmę Safarak podczas ITB reprezentować będą Cathy Mead – dyrektor firmy oraz  Monika Neb – Development Manager. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej www.safarak.com, a na spotkania z przedstawicielami można umówić się mailowo: [email protected], [email protected] lub [email protected].