Nowi specjaliści w Best Reisen Group

Zespół biura odpowiedzialny za współpracę z agentami powiększył się o dwie doświadczone osoby, menagerów regionalnych. Są to Agnieszka Mrozek i Jakub Bednorz, którzy odpowiadać będą za wspieranie agentów w bieżącej pracy, szkolenia i promocję produktów Best Reisen Group.

Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen Group powiedziała: “Zmiany, które obecnie wprowadzamy, mają na celu wzmocnienie współpracy z siecią agencyjną. Chcemy jeszcze bardziej skupić się na wsparciu naszych partnerów biznesowych, którymi są biura podróży, rozumiemy bowiem i doceniamy ich rolę w procesie sprzedaży wakacji. Już dziś możemy zapewnić, że nie poprzestaniemy na powiększeniu zespołu. Obecnie pracujemy nad stworzeniem planu szkoleń dla naszych agentów, w czasie którego zaprezentujemy produkt, zarówno czarterowy jak i egzotyczny.”

Agnieszka Mrozek pracuje w turystyce od 2007 roku. Pracowała w biurach touroperatorskich, w call center, następnie w dziale produktu oraz w dziale marketingu i sprzedaży jako regionalny manager sprzedaży. W Best Reisen Group będzie odpowiedzialna za region Polski Centralnej, Północnej i Północno-Wschodniej. Agnieszka Mrozek ukończyła studia na kierunku Organizacja i Obsługa Ruchu Turystycznego w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Jakub Bednorz pracuje w sektorze turystycznym rok krócej. Na początku w call center, potem w dziale marketingu oraz jako dyrektor produktu Rejsy Wycieczkowe. W Best Reisen Group będzie odpowiedzialny za region Polski Południowej, Południowo-Wschodniej i Zachodniej. Jakub Bednorz ukończył studia na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarczo-Prawne na Akademii Polonijnej w Częstochowie.
Best Reisen powstało 20 lat temu a pięć lat temu ówczesna dyrektorka Leila Ben Arfi przejęłą firmę i do tego czasu kontynuuje działalność pod nazwą Best Reisen Group. Dwa lata temu egipski touroperator Flash Tours wykupił 50 proc. udziałów w Best Reisen Group. Leila Ben Arfi podkreśla: “Tym samym dołączyliśmy do znanej i cenionej na świecie grupy turystycznej. Inwestycja ta pokazała, że Best Reisen Group jest firmą godną zaufania, z którą warto się związać.”
Z okazji podwójnych urodzin (5-lecie i 20 lecie) firma przygotowuje niespodzianki zarówno dla klientów, jak i agentów.

Marzena German, marketing&PR manager w Best Reisen Group powiedziała: “Pierwsze projekty zostały już zrealizowane. Zmieniliśmy zasady rozliczeń agencyjnych na korzystniejsze, wdrażamy program motywacyjny dla agentów, pamiętamy przy tym także o naszych wspólnych klientach. W ramach oferty Best Time III utrzymaliśmy bardzo atrakcyjną cenę dla dzieci, która zaczyna się już od 688 zł.”