Nowe biuro Mareda chce sprzedawać wakacje w Polsce

Mareda - specjalizacja to Polska
Strona internetowa Maredy

Adam Dudziński, znany w branży menadżer, wystartował dzisiaj z nowym biurem internetowym. Klub Turystyczny Mareda sprzedaje wakacje w Polsce w atrakcyjnych cenach.

Twórca Maredy znany jest z poprzedniej pracy w Lidl Podróże, Alma Travel, Nev-Dama, Eurotours. Jak podkreśla – Obecna wyjątkowa i ciężka sytuacja wymusiła niejako ten projekt. Całość została zrealizowana w przeciągu 3 tygodni dzięki sprawnemu planowaniu i dostępowi do wyjątkowych ofert, a także zaangażowaniu Mariusza Galusa z firmy Sykon.

Początkowo oferta obejmie Wybrzeże Bałtyckie. Sprzedaż wycieczek odbywa się poprzez stronę internetową, telefon oraz agentów turystycznych współpracujących z biurem.

Co według Dudzińskiego wyróżnia projekt Mareda?

– Zróżnicowane kategorie obiektów od bardzo tanich obiektów wakacyjnych po 5-gwiazdkowe hotele w najlepszych cenach
– Apartamenty ozonowane w ofercie jako jedyni na rynku stawiamy na bezpieczeństwo naszych gości i zarządzane przez nas apartamenty we wszystkich prezentowanych lokalizacjach są dezynfekowane za pomocą generatorów ozonu przed każdym pobytem. Posiadamy po kilka apartamentów w prezentowanych lokalizacjach.
– Jako jedyni na rynku firma zapewnia opiekę rezydenta w najpopularniejszych lokalizacjach – obecnie jest to Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg i okolice, Ustronie Morskie.
– Jako jedyni na rynku posiadamy w ofercie skonstruowana przez nas turystyczną kartę rabatową w lokalizacjach: Kołobrzeg i Świnoujście – po okazaniu karty we współpracujących punktach handlowych czy usługowych, nasi klienci otrzymają rabat od 5 do 20 proc.
– Konfiguracja pokoi umożliwia najczęściej pobyty z dziećmi
– Oferty to pakiety pobytowe, w skład których wchodzą często dodatkowe świadczenia – masaż, drink powitalny, pakiet zabiegów relaksacyjnych itp.
– Większość obiektów jest oferowana z wyżywieniem w postaci śniadań i obiadokolacji. W ofercie znajdują się jednak obiekty oferujące all inclusive.

Adam Dudziński powiedział: „Dbając o bezpieczeństwo finansowe klientów, biuro pobiera jedynie 50 zł zaliczki od każdej rezerwacji (co stanowi czasem zaledwie 1-2 proc. wartości rezerwacji vs standard rynkowy 30 proc. i więcej) i oferuje bezkosztową anulację do 35 dni przed przyjazdem. Oczywiście jeśli z przyczyn wyższych wyjazd nie może dojść do skutku, klient w ciągu 3 dni otrzymuje wpłaconą zaliczkę. Jesteśmy przekonani, że Polacy pojadą w tym roku na wakacje w kraju, chcemy naszym gościom zapewnić maksimum bezpieczeństwa, stąd tak liberalne warunki anulacji i symboliczne zaliczki.

Podmiotem odpowiedzialnym jest Biuro Podróży Travel Project z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jaracza 37f. Wpis do Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych w Dolnośląskim Urzędzie Marszałkowskim numer: 22567

Kontakt: [email protected]
Telefon: 600 820 410

www.mareda.p