Nowa odsłona MerlinX – poznaj ją na Forum Promocji Turystycznej

archiwum prywatne

Najbardziej popularny polski system rezerwacyjny dla agentów i touroperatorów przeszedł ostatnio poważną przebudowę. Czego mogą się spodziewać użytkownicy po nowej odsłonie MerlinX? O nowych możliwościach narzędzia opowie jego twórca, Tomasz Berdowski, 10 kwietnia na V Forum Promocji Turystycznej.

MerlinX jest systemem rezerwacyjnym i wszechstronną porównywarką ofert wspierającą potrzeby rynku turystycznego. To firma z Wrocławia – tam powstała i w tym mieście ma siedzibę. 35 osobowy zespół pracuje nad tym, aby rozwijać i utrzymywać system MerlinX oraz gotowy portal Vacations CMS. Podczas V Forum Promocji Turystycznej dowiemy się, co nowego przygotowali dla użytkowników twórcy MerlinX.

Z firmą 2500 biur podróży, wszystkie największe portale zajmujące się sprzedażą wycieczek oraz 80 touroperatorów. Rocznie przez nasz system przechodzi blisko 2 miliony transakcji i obsługiwanych jest około 800 wyszukań na sekundę.

Marka MerlinX rozwinęła skrzydła w 2001 roku. Pomysł stworzenia porównywarki był jak na tamte czasy na polskim rynku bardzo nowatorski. Jednocześnie budził kontrowersje, ponieważ żaden organizator turystyki nie chciał dołączyć do systemu. Jedynie Neckermann, Itaka, Tui, Sindbad i Sun&Fun wspierali nasze pomysły i byli otwarci na współpracę. W późniejszym czasie do MerlinX dołączył Grecos, Alfa Star i Exim, a więc firma skupiła wokół siebie największych specjalistów od organizacji turystyki.

Na V Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 10 kwietnia do Wrocławia. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Hydropolis, czyli Centrum Wiedzy o Wodzie. Szczegóły programu i inne informacje, a także formularz rejestracji znaleźć można na stronie www.forumpromocjiturystycznej.pl.