Nowa aplikacja dla narciarzy – już się nie zgubisz na stoku

Bezpłatna aplikacja „Ski amadé Guide” na iPhone’y i komórki z Androidem zawiera w wersji 3.0 nową mapę, na której teraz jeszcze łatwiej można określić punkty orientacyjne.

Strona internetowa regionu Ski amade w Austrii została wzbogacona o wysokiej jakości widoki Ski amadé w 3D. Popularna aplikacja „Ski amadé Guide” zawiera w wersji 3.0 nową mapę, na której jeszcze łatwiej można określić punkty docelowe. Poza tym użytkownicy mogą zsynchronizować swoje trasy i narciarskie dzienniki w komputerze i na urządzeniu mobilnym. Największa bezpłatna sieć WLAN w Alpach została rozbudowana i teraz jest dostępna na prawie wszystkich stokach Ski amadé: Salzburger Sportwelt, Schladming- Dachstein, Gastein, Hochkönig i Großarltal
Jak podkreślił dr Christoph Eisinger, dyrektor zarządzający Ski amadé: „Oferując nowe funkcje kontynuujemy rozpoczętą w zeszłym sezonie cyfrową ofensywę. Wciąż pracujemy nad udoskonaleniem i powiększeniem naszej oferty, która pozwoli zapewnić naszym gościom jeszcze lepszą obsługę i wyższy komfort”.
Oprócz schronisk, wyciągów, toalet, parkingów i punktów serwisowych w Ski amadé są na niej zaznaczone także bankomaty. Wersja 3.0 przewodnika „Ski amadé Guide” będzie dostępna w grudniu 2013.
Dzięki zintegrowanej funkcji telefonu alarmowego można natychmiast wezwać pomoc, nie tracąc czasu na szukanie odpowiedniego numeru. Spektrum możliwości aplikacji uzupełniają praktyczne informacje, jak np. przewodnik po schroniskach, wyszukiwarka hotspotów czy lista obiektów do obejrzenia. Trasy możemy planować uwzględniając własny styl jazdy, poziom narciarskich umiejętności i aktualne warunki atmosferyczne. Oprócz tego można wybrać także różne szlaki tematyczne.