Nekera zaprasza do polskich szkół narciarskich w Szwajcarii

Nakera zaprasza do Szwajcarii
fot. archiwum Nekery

Polskie biuro podróży Nekera uruchomiło dla swoich Klientów dwie nowe polskie szkoły narciarskie w Szwajcarii, w której Polaków nie obowiązuje przy dojeździe własnym samochodem ani kwarantanna ani testy PCR. 

Na szwajcarskich lodowcach, na wysokościach powyżej 3 000 m można jeździć w świetnych warunkach aż do maja.

Maciej Nykiel, prezes biura podróży Nepera, powiedział: „W Polsce istnieje ogromne zapotrzebowanie na uprawianie sportów zimowych w warunkach wysokogórskich. Czekając na pozytywne decyzje otwarcia polskich stoków i hoteli zdecydowaliśmy się na udostępnienie setkom tysięcy polskich narciarzy i snowboardzistów możliwości uprawiania ich ukochanego sportu zimowego tam gdzie jest to obecnie możliwe, czyli w pięknych Alpach szwajcarskich.
Polscy instruktorzy będą do końca sezonu zimowego szkolili Polaków w Szwajcarii we wszystkich kategoriach wiekowych i poziomach zaawansowania w dwóch nowych szkołach w znanych szwajcarskich ośrodkach sportów zimowych: Grindelwald – Wengen oraz Arosa. W sumie mamy już osiem szkół narciarskich Nekera w Alpach (obok działających we Włoszech i Austrii), które prowadzimy wspólnie z najlepszymi w Polsce instruktorami ze Snowriders. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy w całej Szwajcarii, we wszystkich regionach alpejskich ponad 100 propozycji hotelowych, w najmodniejszych kurortach takich jak Zermatt, Saas-Fee, Davos czy St.Moritz. We wszystkich regionach panują obecnie doskonałe warunki narciarskie: leżą 3 metry śniegu, a wszystkie wyciągi, hotele i stoki są codziennie otwarte.”

Dzieci w szkółkach narciarskich są pod opieką wykwalifikowanych, polskich instruktorów (posiadających uprawnienia SITN PZN oraz międzynarodowe ISIA/IVSI), uczą się w grupach, z polskimi rówieśnikami. W tym czasie dorośli mają czas na indywidualną jazdę na nartach czy snowboardzie, w swoim tempie.
Długość szkolenia to 6 dni, w zależności od typu kursu od 2 do 5,5 godziny dziennie. W ostatnim dniu odbywają się zawody narciarskie, każde dziecko otrzymuje medal i dyplom ukończenia kursu. Ceny są bardzo atrakcyjne i zdecydowanie tańsze niż nauka indywidualna w Polsce i wynoszą od 1200-1650 PLN za cały kurs.

Skipass wliczony w cenę hotelu

Dodatkowo można obecnie skorzystać ze specjalnej promocji w Davos: jednym z najmodniejszych i najbardziej prestiżowych zimowych kurortów na świecie. Dla klientów przyjeżdzających z Nekerą przy pobytach obejmujących przyjazd w niedzielę i wyjazd w piątek przez cały sezon zimowy wliczany skipass w cenę hotelu. Karnet ważny jest na 5 dni tj. od pon-pt.

W terminie 28 marca do 5 kwietnia ofertą objęte są pobyty od niedzieli do soboty z wliczonym skipassem na 6 dni pon-sob. Obejmuje on teren narciarski Davos Klosters, w tym szczyty: Jakobshorn, Parsenn, Pischa, Rinerhorn i Madrisa. Do sipassa dodawana jest w cenie imprezy karta turystyczna z wliczonym transportem publicznym między Davos, Klosters i Filisur, dostępem do tras dla nart biegowych i lodowisk. Promocją objęte są wybrane hotele w Davos, ściśle współpracujące z Nekera.

Maciej Nykiel: rynek zauważył, że da się zarobić na polskiej ofercie. Zaczyna się walka cenowa

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center