Nekera – start Lata 2022

fot. archiwum Nekery

Dzisiaj biuro podróży Nekera rozpoczęło sprzedaż oferty na lato 2022 – 16 krajów z dolotem samolotem, 9 z dojazdem własnym. W katalogu znajduje się pięć nowych kierunków.

Maciej Nykiel, prezes zarządu biura podróży Nekera, powiedział: „Na kolejny sezon Lato 2022 zaproponowaliśmy naszym klientom szeroki wybór tych kierunków wakacyjnych, które w ostatnim czasie były dla Polaków bezpieczne, a warunki covidowe były w nich stabilne.
Sytuacja sprzedażowa normalizuje się, a klienci znowu, tak jak do 2019 roku są skłonni do planowania wakacji z dużym wyprzedzeniem. Jesteśmy optymistami i wiemy, że jakościowa oferta Nekera na Lato 2022, wsparta Gwarancją Najniższej Ceny, skłoni wiele osób do zaplanowania swoich wakacji z odpowiednim wyprzedzeniem.”

Już dzisiaj można rezerwować wakacje w Nekera na kolejne lato w ponad 100 destynacjach, w następujących krajach i miejscach:

Kierunki samolotowe:

Albania
Bułgaria (Varna, Złote Piaski, Słoneczny Brzeg, Albena)
Cypr
Dominikana
Emiraty Arabskie (Dubai, Ras Al. Khaimah)
Egipt
Grecja (Kreta, Rodos, Korfu, Chalkidiki)
Hiszpania (nowość – Majorka, nowość – Fuerteventura, nowość – Teneryfa, nowość – La Gomera, nowość – Costa de la Luz)
Kuba
Madera
Malta
Meksyk
Panama
Portugalia (Wybrzeże Algarve)
Turcja (Riwiera Turecka)

Kierunki z dojazdem własnym samochodem:

Polska, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Węgry, Włochy

W pierwszym okresie sprzedaży Lata 2022 ,w celu zapewnienia bezpiecznych wakacji Klientów, Nekera wdrożyła 7-punktowy program pod nazwą

TOP 7 NEKERY:

• Do 7 dni przed wyjazdem można anulować za zwrotem środków (voucher Nekera) bez podania przyczyny – wszystkie imprez zwrotne, z dojazdem własnym w Polsce – benefit gratis!
• Do 7 dni przed wyjazdem można anulować za zwrotem środków (voucher Nekera) bez podania przyczyny – wszystkie imprezy czarterowe oraz z dojazdem własnym zagranica – benefit w cenie 50 PLN/os.
• Do 7 dni przed wyjazdem można zmienić wszystkie dane uczestników – wielkokrotne zmiany – wszystkie produkty, z wyjątkiem imprez opartych o przeloty liniowe i imprezy bezzwrotne w Polsce – benefit gratis!
• Do 7 dni przed wyjazdem można zmienić destynację, hotel, region – wszystkie produkty, z wyjątkiem imprez opartych o przeloty liniowe i imprezy bezzwrotne w Polsce – benefit gratis!
• Do 7 dni przed wyjazdem można zmienić rezerwację, w przypadku zachorowania na Covid – wszystkie produkty, z wyjątkiem imprez opartych o przeloty liniowe i „oferty bezzwrotne” – benefit gratis!
• Stali Klienci płacą tylko 7 % zaliczki, resztę dopłacają dopiero w 2022 roku, na 30 dni przed wyjazdem – benefit gratis!
• 7 dni na podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie, lub odstąpienie bez żadnych konsekwencji – benefit gratis.

Nekera: o wyborze miejsca wakacji decydują przepisy covidowe