Nekera rozpoczyna sprzedaż lata 2024. Wśród nowości Jordania, Bahrajn i Abu Zabi

nekera-2024-lato

Biuro Podróży Nekera rozpoczęło przedsprzedaż oferty na lato 2024. Oferuje rabat dla stałych klientów, możliwość polecenia Nekery znajomym, gwarancję najniższej, niezmiennej ceny, możliwość anulowania wyjazdów bez kosztów i pięcioprocentową zaliczkę. Wprowadza też nowe kierunki, w tym Costa Blanca, Bahrajn, Abu Zabi i wyspę Gozo.

Od 12 lipca trwa sprzedaż first minute biura podróży Nekera. Oprócz sprawdzonych od lat kierunków wakacyjnych, opartych zarówno o przeloty linowe jak i czarterowe z bagażem i wszystkimi opłatami zawartymi w cenie, pojawiły się nowości dostępne samolotem, a także kierunki z dojazdem własnym samochodem. Podobnie jak w poprzednich latach we wszystkich kierunkach, które obsługuje lotami czarterowymi, Nekera zapewnia polskojęzycznych rezydentów. Oferta “First Hit Lato 2024” jest dostępna w sprzedaży we wszystkich kanałach Nekera od 12 lipca 2023 roku i obejmuje wyjazdy wakacyjne do 30 października 2024 roku.

W przedsprzedaży cena ma być najniższa i niezmienna

„Już dzisiaj wiemy, że bieżący rok będzie dla Nekery rekordowy pod względem, m.in. liczby obsłużonych klientów i uzyskanych wyników finansowych. Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy już teraz różnorodne korzyści i udogodnienia, dzięki którym nasi klienci mogą spokojnie i bezpiecznie rezerwować swój urlop na 2024 rok” – podkreśla Maciej Nykiel, prezes zarządu Nekera.

W ramach przedsprzedaży Nekera pobiera od klientów zaliczkę w wysokości 5 proc. Pozostałą część ceny klient dopłaca 30 dni przez wyjazdem. Ponadto obowiązuje gwarancja niezmienności ceny, co oznacza, że na zakupione wakacje na rok 2024 nie będą miały wpływu ewentualne wzrosty kursów walut czy cen paliwa. Do siedmiu dni przed wyjazdem w przypadku tzw. ofert zwrotnych klient ma możliwość anulować wyjazd bez kosztów umownych lub dokonać zmian w rezerwacji. W przypadku ofert na wakacje za granicą samolotem lub z dojazdem własnym to samo może uczynić do 30 dni przed wyjazdem. Ponadto klienci, którzy polecą Nekerę bliskim otrzymają rabat na urlop, zniżkę dostaną też – to nowość – stali klienci touroperatora.

Wkrótce w ofercie Czarnogóra i Ras Al Khaimah

Wśród kierunków w basenie Morza Śródziemnego Bułgaria, Rodos, Kreta, Turcja i Majorka dostępne będą w przelocie czarterowym, z polskim rezydentem. Ponadto w sprzedaży znajdą się też Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura, Malta (w tym nowość – wyspa Gozo), Cypr, Grecja (Korfu, Chalkidiki, Santorini i nowość – Mykonos) Czarnogóra (wkrótce w sprzedaży) Portugalia (Wybrzeże Algarve), w tym wkrótce Madera oraz Hiszpania: Costa Brava i nowości – Costa Blanca i Walencja.

Wśród dalszych kierunków Nekera zaplanowała przeloty do Singapuru, Tajlandii (Pattaya, Krabi, Hua Hin), na Seszele, Kubę, Dominikanę, do Meksyku, na Jamajkę, Mauritius, Malediwy, do RPA, Emiratów Arabskich, Dubaju, a także nowe kierunki: Jordania, Bahrajn i Abu Zabi. Wkrótce w ofercie pojawią się też Ras Al Khaimah, Tanzania, Arabia Saudyjska i Zanzibar.

W ofercie z dojazdem własnym Nekera proponuje pobyty w następujących krajach: Polska, Chorwacja (wśród nowych kierunków – Zagrzeb), Czarnogóra, Włochy (Emilia Romania wśród nowości), Czechy, Austria, Niemcy, Szwajcaria, Litwa, Słowacja, Węgry, Bułgaria i Grecja.