Nekera organizuje pierwszy w Polsce wyjazd studyjny dla agentów biur podróży do Arabii Saudyjskiej

fot. Nekera

Touroperator Nekera wspólnie z Saudi Tourism Authority organizuje w połowie lutego 2024 study tour do Arabii Saudyjskiej. Jest to pierwszy tego typu wyjazd w Polsce. Najlepsi partnerzy Nekery będą mieli okazję do odwiedzenia tego wciąż mało odkrytego turystycznie kraju.

Agenci turystyczni jako jedni z pierwszych branży będą mogli zobaczyć min. stolicę – Riyadh, starożytne cywilizacje pustynne w AlUla, Wadi Disah, niesamowitą architekturę w portowym mieście Dżedda, które położone jest blisko słynnej Mekki i wiele innych atrakcji, które przygotowali organizatorzy.

fot. Nekera

„Nekera już od roku organizuje wycieczki do Arabii Saudyjskiej z wylotami z Warszawy. Od czerwca 2024 będzie to lot bezpośredni realizowany z lotniska Chopina do Rijadu samolotem LOT. Połączyliśmy również cztery polskie porty lokalne: Rzeszów, Gdańsk, Wrocław i Szczecin i również stamtąd oferujemy już możliwość bezpośredniego dotarcia przez Warszawę do Arabii Saudyjskiej na pięć, osiem, lub 13 dni. To ciągle mało znany i nieodkryty turystycznie kraj, gdzie pustynia kontrastuje z błękitem Morza Czerwonego a tradycja współistnieje z nowoczesnością. Wierzę, że najbliższe miesiące pokażą polskim turystom zupełnie unikatowe możliwości jakie oferuje ta destynacja” – podkreśla Maciej Nykiel, prezes zarządu Nekery.

fot. Nekera

Arabia Saudyjska to kraina, która zachwyci każdego. To miejsce dla ludzi chcących poznać lokalną kuchnię, zobaczyć ślady starożytnego świata, cieszyć się niekończącym latem na białych plażach, podczas snorkelingu i nurkowania w Morzu Czerwonym i odkryć egzotyczną przyrodę.