Neckermann wysyła narciarzy samolotem do Włoch

Neckermann rozpoczyna sprzedaż nowego produktu, opartego o przeloty. Od najbliższego sezonu zimowego wszyscy narciarze mogą skorzystać z wygodnego środka transportu, jakim są przeloty do Bergamo, Werony czy Mediolanu.

Touroperator wprowadził do swojej oferty możliwość rezerwacji przelotu wraz z transferem do wybranych hoteli we Włoszech. Przeloty odbywają się z każdego polskiego lotniska zarówno bezpośrednio tanimi liniami lotniczymi (Ryanair), połączeniami liniowymi (LOT), jak również z krótką przesiadką z Monachium (LOT, Lufthansa).

Obecnie bezpośrednie przeloty Neckermann oferuje z Warszawy, Modlina, Poznania, Krakowa i Gdańska.

Artur Rezner Commercial Dyrektor w Neckermann Polska, powiedział: „Nasz nowy produkt skierowany jest do wszystkich narciarzy, którzy w komfortowych warunkach chcą dostać się na włoskie stoki. Dzięki bardzo korzystnym cenom za przelot i transfer (który odbywa się w każdą sobotę lub niedzielę, niezależnie od ilości sprzedanych miejsc) możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. W naszym portfolio mamy najatrakcyjniejsze regiony narciarskie jak Val di Sole, Val di Fiemme, Val di Fassa, a przykładowe ceny w styczniu zaczynają się już od 1285 PLN za tygodniowy pakiet z przelotem.”